پیشبینی و آینده قیمت ارز KNC / کایبر نتورک آماده برای رسیدن به 2.5 دلار

  • 17 آذر 1400
معرفی ارز KNC

کایبر (KNC) یک روش غیرمتمرکز برای تبادل سریع اتریوم و توکن‌های مختلف ERC-20 است که مبادلات آن نیازی به زمان زیاد و ثبت نام ندارد. برای انجام این کار، کایبر از مجموعه متنوعی از استخرهای نقدینگی یا استخرهای رمزارز که ذخایر (Reserves) نام دارند، استفاده می‌کند.

یک نوع استفاده معمول از رمزارز KNC این است که فروشندگان به مشتریان اجازه می‌دهند با هر ارزی که بخواهند، هزینه را پرداخت کنند، اما در نهایت فروشندگان توکن مورد نظر خود را دریافت کنند.

با استفاده از ارز دیجیتال Kyber network، می‌توانید از توکن‌های خود استفاده کنید و بلافاصله آنها را با توکن اختصاصی نرم افزار جابه‌جا کنید. تمام این مبادلات مستقیماً در بلاکچین اتریوم انجام می‌شود و کاملاً شفاف هستند.

کاربرد ارز دیجیتال کایبر نتورک (knc)

اساسی‌ترین کار کایبر (KNC)، تغییر فوری توکن‌ها بدون ثبت نام در صرافی است که هر کسی می‌تواند با استفاده از یک کیف پول اتریوم، مانند کیف پول متامسک (MetaMask) این کار را انجام دهد.

همچنین کاربران می‌توانند استخرهای نقدینگی خود را ایجاد کنند و بودجه خود را به یک استخر نقدینگی دیگر اختصاص دهند؛ اما این روند کاملاً تخصصی است و آسان نیست. کاری که ارز دیجیتال kyber network در تلاش است آن را انجام دهد این است که در آینده کارها به شکل ساده‌تری انجام شوند.

ویژگی های ارز کایبر نتورک

مأموریت همیشگی KNC ، ادغام با سایر پروتکل‌ها بوده است؛ بنابراین آنها با ایجاد ساختاری باز، به همه اجازه داده‌اند که بتوانند از این فناوری در هر بلاکچین با قرارداد هوشمند استفاده کنند.

در نتیجه، انواع مختلف اپلیکیشن‌های غیر متمرکز (DApps)، فروشندگان و کیف پول‌های مختلف از زیرساخت کایبر استفاده می‌کنندکه شامل سیت پروتکل (Set Protocol)، بی زد ایکس (bZx)، نرم افزار غیر متمرکز اینستا (InstaDApp) و کیف پول کوین بیس (Coinbase) می‌شوند.

علاوه بر این، نرم افزارهای غیر متمرکز، فروشندگان و کیف پول‌های KNC با مبادلات صرافی‌هایی مانند یونی سواپ (Uniswap) ادغام شده و استخرهای نقدینگی را بین دو پروتکل تقسیم می‌کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال KNC

ارز دیجیتال کایبر نتورک (KNC) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 4.34 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.52 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند نزولی را ایجاد کرده و در حال حاضر توانسته ناحیه حمایتی 1.18 دلار را حفظ کند و برای تغییر روند نسبت به این محدوده واکنش نشان دهد .

در صورتی که بتواند این ناحیه را حفظ کند میتواند با شکست مقاومت های 2 دلار و 2.44 دلار یک روند صعودی پر قدرت را ایجاد نماید و به تارگت و سقف تاریخی خود نزدیک شود .

اما در صورت ادامه روند نزولی و از دست رفتن ناحیه حمایتی میتواند افت قیمت تا محدوده 1.4 دلار را داشته باشد .

پیش بینی ارز KNC

پیش بینی و آینده قیمت ارز کایبر نتورک (KNC)

در حال حاضر قیمت کایبر نتورک در محدوده 1.52دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال KNC می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 2.12 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :2.54دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :4.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :5.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :6.7 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *