پیشبینی و آینده قیمت KOK /کک آماده برای شکست سقف تاریخی 5 دلار

  • 15 آذر 1400
معرفی ارز KOK

رمزارز KOK، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

بنیاد کک KOK شرکتی است که قصد دارد با ادغام صنعت محتوا و فناوری بلاکچین در جهان، مدل تجاری موجود را با مأموریت “سنگ بنای فرصت و دانش” ابداع کند. KOK قصد دارد سیستم‌های تحریف شده صنعت محتوای رسانه‌های دیجیتال سنتی را بهبود بخشد و بستری با محتوای لذت بخش‌تر و متمایز تر ایجاد کند که در آن صنعت رسانه می‌تواند هم در جنبه‌های کیفی و هم کمی توسعه یابد.

هدف ارز دیجیتال کک

از آنجا که سیستم عامل‌های محتوا جهانی مانند Google ، Apple و Netflix بر پخش محتوا غالب هستند، مشکلاتی مانند یکنواختی محتوا، افت کیفیت محتوا به دلیل هزینه‌های بالا و نابرابری فرصت‌ها در حال رخ دادن است. علاوه بر این، فقدان سیستم پرداخت استاندارد برای همه کشورها و مشکل در اختیار داشتن محتوای دیجیتالی مانع از ورود ارائه دهندگان محتوا به بازار می‌شود و مانع بزرگی برای گسترش بازار ایجاد می‌کند. از این رو، هدف KOK PROJECT حل مسائل بازار محتوای دیجیتالی و رشد صنعت از طریق فناوری بلاکچین است.

مزایای ارز دیجیتال Kok

هر کدام از کسب و کارها و مشاغلی که در این بستر مستقر می‌شوند، می‌توانند با استفاده از خدمات آن‌ها به محیط توسعه و ابزارهایی دست یابند که به آن‌ها کمک می‌کند تا تجارت خود را به یک DApp تبدیل‌کنند. به همین دلیل از مزایای این پلتفرم این است که محیط توسعه‌ی “KDEV” و ابزار توسعه DApp “KDDK” را برای کسب و کارها فراهم می کند.

در عین حال، این پلتفرم از فناوری استفاده می‌کند که بازده بالا و استانداردی را در خدمت‌ کسب و کارها قرار می‌دهد که توسط W3C تعریف شده است.

انتظار می رود KDEV و KDDK نسخه های آلفا را به ترتیب در Q1 سال 2022 و Q4 سال 2022 راه اندازی کنند. از مزایا و البته اهداف این پلتفرم‌ها این است که کاربران بتوانند از همه‌ی ارزشی که در این پلتفرم ایجاد می‌شود در اکوسیستم استفاده و هوش مصنوعی را به این وسیله فعال کنند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال KOK

ارز دیجیتال KOK در بالاترین قیمت خود تا محدوده 5 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 4.3 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه اصلاح قیمت تا محدوده 3.9 دلار را به همراه داشته و برای حفظ روند صعودی میبایست ناحیه حمایتی 3.7 دلار را حفظ کند تا بتواند روند صعودی قبلی خود را ادامه دهد .

اما در صورت از دست دادن حمایت 3.7 دلار میتوانیم انتظار افت قیمت 20 درصدی و ریزش تا محدوده 2.9 را داشته باشیم.

پیش بینی ارز KOK

پیش بینی و آینده قیمت ارز کک (kok)

در حال حاضر قیمت کک در محدوده 4.3 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال kok می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :6.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :7.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :13.3دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :15.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :19.3دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *