پیشبینی و آینده قیمت ارز MC/ مریت آماده برای رشد 100 درصدی!

  • 15 آذر 1400
پیش بینی ارز mc

رمزارز MC، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

Merit Circle یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) است که بر توسعه اقتصاد بازی برای کسب درآمد (P2E) تمرکز دارد. این پروژه می‌خواهد عصر جدیدی از گیم‌پلی ایجاد کند که در آن کاربران بتوانند با بازی کردن بازی‌هایی که دوست دارند، به‌جای اینکه به عنوان یک سرگرمی ساده رفتار کنند، درآمد کسب کنند.

MC در 4 نوامبر 2021 راه اندازی شد، اما از ژوئیه 2021 در حال توسعه بوده است. علیرغم سن کم آن، در حال حاضر دارای یک جامعه عظیم با بیش از 64800 دنبال کننده در توییتر است. MC در حال حاضر از Axie Infinity پشتیبانی می‌کند – محبوب‌ترین بازی مبارزه با هیولا برای کسب درآمد با بیشترین حجم معامله میباشد .

در همین حال، محققان آن با بازی کردن برای کسب درامد، مهارت‌های جدیدی را به دست می‌آورند که به زودی تقاضای زیادی خواهد داشت، زیرا کارفرمایان به آرامی اما مطمئناً در حال گسترش به سوی متاورز کریپتو هستند.

ویژگی و اهداف ارز دیجیتال MC

این پروژه خود یک DAO پیشرو با هدف به حداکثر رساندن ارزش انباشته در بازی‌های مختلف در متاورس است. پلتفرم آن در شامل سرمایه، تخصص و بازیکنان – به نمایندگی از سرمایه گذاران، پلت فرم و مدیران – و البته گیمرها قرار دارد. بازدهی که این پروژه دارد، می‌تواند به درآمد بالقوه تغییر زندگی برای برخی از گیمرهایی که با آن درگیر هستند تبدیل شود. بازیکنان ارزش پروژه و برنامه بورس تحصیلی که برای آنها ایجاد شده است را درک کرده اند و در حال حاضر بیش از 500 دانش پژوه در حال بازی Axie Infinity هستند.

در حال حاضر درآمدهای قابل توجهی وجود دارد که به دایره شایستگی سرازیر می شود، که به نفع خود DAO و همچنین بازیکنان و ارائه دهندگان نقدینگی است. انتظار می‌رود که موارد بیشتری در راه باشد، به‌ویژه که Merit Circle DAO اکنون از طریق بازی‌های جدید، تمرکز خود را روی فرصت‌های دیگر در متاورس آغاز خواهد کرد. علاوه بر این، Merit Circle فهرستی چشمگیر از شرکا از جمله DeFiance Capital، Spartan Group، Yield Guild Games و غیره دارد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال MC

ارز دیجیتال مریت در بالاترین قیمت خود تا محدوده 12.7 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 5.4 دلار معامله میشود.

در حال حاظر در یک روند نزولی قرار گرفته است و نتوانسته یک ناحیه حمایتی برای خود ایجاد کند ، اما در صورتی که بتواند ناحیه 5 دلار را حفظ کند و به عنوان ناحیه حمایتی این محدوده رو حفظ کند میتواند وارد روند صعودی شود و برای ادامه دار بودن این روند میبایست مقاومت های محدوده 6.2 و 7.4 را بشکند تا وارد یک روند صعودی پر قدرت شود .

معرفی ارز mc

پیش بینی و آینده قیمت ارز مریت (MC)

در حال حاضر قیمت مریت در محدوده 5.4 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال MC می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

پایان ۲۰۲۱ :7.2 دلار

پایان ۲۰۲۲ :9.4 دلار

پایان ۲۰۲۵ :15.9دلار

پایان ۲۰۲۶ :19.3دلار

پایان ۲۰۲۸ :24.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *