پیشبینی و آینده قیمت ارز RPL/ راکت پول 100 دلاری !

  • 14 آذر 1400
معرفی ارز RPL

رمزارز Rocket Pool، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2018 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

با استفاده از ارز دیجیتال راکت پول (RPL)، هرکسی می‌تواند شبکه Ethereum جدید را بدون نیاز به راه اندازی و نظارت بر یک گره پشتیبانی کند. این نه تنها به کاربران جدید در حال استفاده از Ethereum 2.0 کمک می‌کند، بلکه به کاربران کم فکر فنی نیز فرصت میدهد تا شرط بندی کنند.

هدف ارز دیجیتال راکت پول (RPL)

هدف آن فراهم کردن کاربرانی است که حداقل علائم ETH مورد نیاز برای سهام را ندارند و همچنین افرادی که مهارت فنی لازم برای اجرای یک گره را ندارند.

به جای واریز حداقل مبلغ 32 ETH، سرمایه گذاران می‌توانند فقط با 16 ETH سهام فعالیت خود را شروع کنند. علاوه بر این، کل فرآیند توسط Rocket Pool به صورت خودکار انجام می‌شود و کلیه اعتبار سنج‌ها بدون نیاز به تعامل کاربر توسط سیستم عامل مدیریت می‌شوند.

با این حال، سرمایه گذاران اتریوم که مایل به خرید و فروش سهام هستند، هنوز به تعهد طولانی مدت قفل کردن رمزها دل بسته‌اند. پس از بهم زدن، تمام دارایی‌ها تا مرحله 2 از عرضه اثبات سهام Ethereum قفل می شوند.

اگرچه RPL نمی تواند این قفل را نادیده بگیرد، اما در تعادل ریسک با کمک سکه بندی توکنی کار نسبتاً خوبی انجام می‌دهد.

هر بار که کاربر 16 یا 32 ETH شرط می‌بندد، در عوض رمز RETH را دریافت می‌کند که نشان دهنده دو چیز اصلی است: سهام و بازده شما. در حالی که دارایی‌ها قفل شده‌اند، استاکرها می‌توانند از RETH درست مانند سایر نشانه‌های ERC-20 استفاده کنند. علاوه بر آن مانند فروش این ارز، استفاده از آن بر روی سیستم عامل‌های DeFi یا ایمن سازی در سردخانه‌های ذخیره سازی انجام می‌شود.

پیش بینی ارز RPL

پیش بینی و آینده قیمت ارز راکت پول (RPL)

در حال حاضر قیمت راکت پول در محدوده 46.3 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال RPL می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :70.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :80 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :136دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :167 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :205دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *