پیشبینی و آینده قیمت ارز OMI/ اکومی آماده شکست سقف تاریخی!

  • 14 آذر 1400
معرفی ارز omi

رمزارز ECOMI، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است.

توکن OMI پشتیبان کل اکوسیستم اکومی (ECOMI) است و برای خرید و فروش NFT در اکوسیستم VeVe و به عنوان راهی برای سهیم شدن و دسترسی به ویژگی ها و مزایای اضافی در برنامه مورد نیاز است.

نشانه های OMI تورم زا هستند و بازخریدهای بزرگ از نوع Uniswap و سوختن را با استیبل کوین درون برنامه ای به نام Gems ترکیب می کنند تا برای کاربران بازار انبوه در IoS/Android یکپارچه شود. اما در زیر کاپوت ، همه چیز با رمز اصلی ، OMI اجرا می شود.

ویژگی‌های ارز دیجیتال اکومی (ECOMI)

اکومی به کاربران این امکان را می‌دهد که کالاهای دیجیتالی را خریداری کنند، بفروشند؛ همچنین وسایل خود را از طریق رسانه‌های اجتماعی وو (VeVe) به نمایش بگذارند؛ همان طور که گفته شد، VeVe با مجوزهای شناخته شده در بازار کلکسیونرها از جمله شخصیت‌های کمیک D.C مانند بتمن (Batman) و زن شگفت انگیز (Wonder Woman) مشارکت تجاری دارد.

وو به کاربران این امکان را می‌دهد که نمایشگاه‌های مجازی ایجاد کنند و بتوانند کالاهای خود را از طریق موبایل و فرم واقعیت افزوده با سایر کاربران در سطح جهان به اشتراک بگذارند. این امر به کابران امکان می‌دهد به طور فیزیکی در تنظیمات مجازی قدم بزنند. واقعیت افزوده وو (VeVe) به این معنی است که می‌توانید کالاهای اطراف خود در AR قرار دهید.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال omi

ارز دیجیتال اکومی در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.0083 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.0050 دلار معامله میشود.

در حال حاظر در بازه زمانی روزانه توانسته نسبت به محدوده حمایتی 0.0048 واکنش نشان دهد و این ناحیه را حفظ کند ، در صورتی که بتواند این ناحیه حمایتی را حفظ نماید میتواند در صورت شکست نواحی مقاومتی 0.0060 و 0.0074 یک روند صعودی را تشکیل دهد و تا تارگت 0.0084 پیشروی داشته باشد .

پیش بینی ارز omi

پیش بینی و آینده قیمت ارز اکومی (omi)

در حال حاضر قیمت اکومی در محدوده 0.0050 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال omi می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.0074 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.0087دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.015دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.017 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.059دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *