پیشبینی و آینده قیمت ارز ETN/ رشد 100 درصدی الکترونیوم!

  • 14 آذر 1400
معرفی ارز etn

الکترونیوم یا ETN یک پلت فرم پرداخت مبتنی بر بلاکچین است، که به طور خاص برای استفاده در گوشی‌های هوشمند طراحی شده است.

پیدایش این ارز دیحیتال به سال ۲۰۱۷ باز میگرددبنیان گذاران این ارز از تاریخ ۱۴ سپتامبر تا ۲۳ اکتبر پیش فروش این ارز را در ico شروع کردنددر طول مدت این ico حدود ۲۰ درصد از کل میزان قابل عرضه‌ی این ارز توسط مردم خریداری شدحدود ۴۰ میلیون دلار از این عرض به وسیله‌ی ارز مادر اتریوم به مردم واگذار شد.

کاربرد ارز دیجیتال الکترونیوم (ETN)

ارز دیجیتال الکترونیوم (etn) کاربردهای متفاوتی دارد که در این بخش به آنها می‌پردازیم:

اگر از علاقمندان به بازی‌های موبایلی باشید به احتمال زیاد با سکه‌ها و معامله‌های داخل بازی‌ها آشنا هستید، با استفاده از ارز دیجیتال الکترونیوم می‌توانید سکه‌هایی که در اکثر بازی‌های موبایلی به عنوان پاداش و جایزه دریافت می‌کنید را به صورت الکترونیوم ذخیره کرده و از یک بازی به بازی دیگر انتقال دهید، همچنین امکان انتقال این دارایی از یک فرد به فرد دیگر وجود دارد.

در حقیقت باید بگوییم که الکترونیوم ارز دیجیتالی است که ارزش آن در میان گیمرها و علاقمندان به بازی‌های موبایلی بسیار بالا است، علاوه بر گیمرها، در سایت‌های شرط‌بندی نیز از الکترونیوم استفاده می‌شود. از آنجایی که الکترونیوم کارایی بسیاری دارد یک ارز محبوب در این زمینه محسوب می‌شود. با این تعاریف باید گفت که الکترونیوم یک ارز همه کاره است. همچنین با توجه به دسترسی آسان به این ارز می‌توان امید داشت که کاربردهای آن در  آینده بیشتر شود.

هدف ارز دیجیتال الکترونیوم

هدف اصلی الکترونیوم با آنچه بسیاری از پروژه­‌های رمزنگاری دیگر ارائه می­‌دهند تفاوت چندانی ندارد، اما به روشی منحصر به فرد ادامه می‌­یابد. الکترونیوم تمرکز خود را تا حد زیادی بر روی آوردن رمزنگاری‌­ها به یک گزینه آسان در دسترس یعنی تلفن­‌های هوشمند متمرکز کرده است.

هدف الکترونیوم دستیابی به میلیون­‌ها نفری است که به سیستم بانکی دسترسی ندارند اما صاحب تلفن هوشمند هستند. درست مانند پی­‌پال، اما با ارزهای رمزپایه.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ETN

ارز دیجیتال الکترونیوم در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.45 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.011 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه در یک روند کاملا نزولی قرار گرفته است و تا محدوده 0.009 افت قیمت را به همراه داشته است ، در حال حاظر نسبت به این محدوده پولبک زده و توانسته تا محدوده 0.011 رشد قیمت داشته باشد .

در صورتی که بتواند این محدوده را حفظ کند میتواند روند نزولی را تغییر دهد و وارد یک روند صعودی شود ، برای ایجاد یک روند صعودی میبایست از پس مقاومت 0.014 و 0.022 بر بیاید تا بتواند وارد یک روند صعودی شود .

پیش بینی ارز etn

پیش بینی و آینده قیمت ارز الکترونیوم (ETN)

در حال حاضر قیمت الکترونیوم در محدوده 0.011 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ETN می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.017 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.021 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.045دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.055 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.11 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *