پیشبینی و آینده قیمت ارز CENNZ/سنترالیتی آماده برای پامپ تا 1 دلار !

  • 13 آذر 1400
معرفی ارز cennz

رمزارز سنترالیتی (Cennz)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2018 به بازار جهانی وارد شد.

سنترالیتی پلتفرمی مبتنی بر بلاکچین اتریوم است که تلاش می‌کند نوآوری برجسته‌ای را در صنایع مختلف به وجود آورد تا به وسیله‌ی آن بتواند بازاری برای برنامه‌های غیر متمرکز ایجاد نماید.

تیم سازنده این پلتفرم از ۷۵ نفر تشکیل شده است که در نیوزلند، لندن، ملبورن و سنگاپور حضور دارند. اما موسس این تیم، در اوکلند مستقر است.

سرپرست این تیم، مدیر عامل شرکت آرون مک دونالد است که بیش از ۲۰ سال در زمینه‌ی این فناوری تجربه دارد. 

ویژگی‌های ارز دیجیتال سنترالیتی (CENNZ)

کاربران می‌توانند با کمک این سیستم عامل از فناوری‌های پیشرفته استفاده کنند و کارهای روزمره‌ی خود را به کمک این فناوری و معاملات نظیر به نظیر انجام دهند.

هدف تیم سازنده این است که به استارت آپ‌ های کوچک کمک کند تا با کمک این فناوری بتوانند داده‌های خود را کنترل کنند و دنیایی عادلانه‌تر و برابرتر برای همه‌ی افراد ایجاد نمایند.

به این وسیله جهان می‌تواند به سمت فناوری بلاکچین حرکت کند. ارز اختصاصی این بلاکچین با استانداردهای توکن‌های ERC20 عمل می‌کند و برای استفاده از برنامه‌های کاربردی در این پلتفرم به این ارز نیاز است.

مزایای ارز دیجیتال سنترالیتی (CENNZ)

این پلتفرم بر اساس فناوری داپ عمل می‌کند. این برنامه می‌تواند به طور کامل بستری برای برنامه‌هایی باشد که بر ایجاد مشاغل، مشارکت و خرید کاربر متمرکز است. این پلتفرم با کسر بخشی از هزینه‌های توکن، امکانات را در اختیار این برنامه‌ها قرار می‌دهد.

افرادی که تلاش می‌کنند برنامه‌های داپ را بر بستر این پلتفرم توسعه دهند، از ارز اختصاصی این پلتفرم استفاده می‌کنند تا بتوانند ماژول‌های برنامه‌های خود را خریداری کرده و بتوانند راهی ایجاد کنند که به داده‌های کاربران و شرکا دسترسی داشته باشند.

این برنامه‌ها برای این‌که بتوانند وظایف خود را انجام دهند، با یکدیگر همکاری می‌کنند و این همکاری به واسطه‌ی قراردادهای هوشمند بلاکچین اتریوم تضمین می‌شود.

کاربران می‌توانند بدون اینکه به هیچ برنامه‌ی دیگری نیاز داشته باشند، یا بدون این‌که به زحمت خاصی مبتلا شوند، برای ورود به سیستم یا ایجاد نمایه، بین برنامه‌های مختلفی که در این پلتفرم توسعه یافته با استفاده از کیت نرم افزار، انتقال وجه یا معامله انجام دهند.

پیش بینی ارز CENNZ

پیش بینی و آینده قیمت ارز CENNZ

در حال حاضر قیمت سنترالیتی در محدوده 0.21 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CENNZ می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.32دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.36دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.67دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.72دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.10دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *