پیشبینی و آینده قیمت ارز ZNN/ زنون 100 دلاری!

  • 11 آذر 1400
معرفی ارز znn

رمزارز ZNN، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2019 به بازار جهانی وارد شد.

زنون (zenon)، یک ارز دیجیتال مبتنی بر یک شبکه غیرمتمرکز است و هدف آن ایجاد ابزارهای نسل بعدی برای تقویت اکوسیستم دیجیتالی آینده است. Zenon به عنوان یک ارز دیجیتال ترکیبی POS/MS در مارس 2019 راه‌اندازی شد.

این ارز دیجیتال یک معماری غیرمتمرکز مبتنی بر شاردینگ به نام Network of Momentum (NoM) را پیشنهاد می‌کند و هدف آن ساختن ساختارهای موجود در بلاکچین و DAG است.

ZNN، توکن بومی این شبکه است و به عنوان وثیقه برای ایجاد ستون‌ها (Pillars)، گره‌ها و برای استیکینگ استفاده می‌شود. ستون‌ها به نمایندگی از لایه پایه شبکه حرکت، در پروتکل اجماع شرکت می‌کنند و اطلاعات مربوط به معاملات شبکه را در اختیار دارند. آن‌ها برای بهره‌برداری و حفظ شبکه به منابع بالاتری نیاز دارند.

ویژگی‌های ارز دیجیتال زنون (ZNN)

زنون دارای ویژگی‌هایی است که در اکثر رمزارزها دیده می‌شود با این وجود این ارز دیجیتال سعی کرده است که نواقص موجود در این زمینه را به خوبی مرتفع نماید.

مقیاس پذیری

زنون با گسترش شبکه مقیاس طراحی شده است که توان معاملات گسترده با تأخیر کم را فراهم می‌کند.

هوشمندانه

ارز قابل برنامه ریزی که امکان رمزگذاری ارزش و توسعه قراردادهای هوشمند را فراهم می‌کند که از ایجاد zApp استفاده می‌کنند.

امنیت

دفتری غیرقابل تغییر توسط الگوریتم‌های رمزنگاری مقاوم در برابر کوانتوم مبتنی بر شبکه P2P غیرمتمرکز با توپولوژی توزیع شده است.

ستون

ستون‌ها به نمایندگی از لایه پایه شبکه حرکت ، در پروتکل اجماع شرکت می‌کنند و اطلاعات مربوط به معاملات شبکه را در اختیار دارند. آنها برای بهره‌برداری و حفظ شبکه به منابع بالاتری نیاز دارند.

نگهبان

یک نوع گره منحصر به فرد، شبیه ستون است اما فقط به عنوان ناظر الگوریتم اجماع عمل می‌کند. از این ویژگی برای ایجاد لینک‌های PoW برای معاملات در مواقع نیاز به منابع متوسط ​​برای کار استفاده می‌شود.

ماهواره

در پی تمرکززدایی در توزیع جغرافیایی ، ارز زنون در حال بررسی امکان ادغام SDK اختصاصی ماهواره برای ستون‌ها است.

کاربرد پروژه ارز دیجیتال زنون (ZNN)

مورد اصلی استفاده از پروژه زنون برای حل مسئله ازدحام شبکه در میان راه حل‌های فعلی بلاکچین است. از وب سایت پروژه “Zenon یک مرحله تکاملی در فناوری دفتر توزیع شده است ، که یک لایه اعتماد کارآمد را برای انتقال ارزش و داده‌ها در سطح جهان فراهم می کند.

طبق آنچه توسط توسعه دهندگان پروژه بیان شده است، ارز دیجیتال زنون نوع جدیدی از معماری ارائه شده است که برای غلبه بر محدودیت‌های ارزهای رمزپایه مبتنی بر DAG یا بلوک فعلی طراحی شده است. ”

دامنه تصویب برای پروژه زنون به طور بالقوه زیاد است زیرا هدف آنها ارائه راه‌حل کارآمد برای بلاکچین در مقایسه با بلاکچین‌های نسل 1 و 2 است که در حال حاضر وجود دارد.

ZNN 2

پیش بینی و آینده قیمت ارز znn

در حال حاضر قیمت زنون در محدوده 31.8 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال znn می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :47.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :56.7 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :98 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :110 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :141 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *