پیشبینی و آینده قیمت ارز EXRD/ رادیکس آماده برای تارگت 1 دلار !

  • 11 آذر 1400
معرفی ارز exrd

رمزارز exrd، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

Radix یک پلتفرم غیرمتمرکز جدید است که رکورد جهانی سرعت معاملات را دارد: 1.4 میلیون تراکنش در ثانیه در یک شبکه گسترده جهانی ، بدون استفاده از masternodes متمرکز و تأیید در 1-2 ثانیه که آماری فوق‌العاده برای این ارز به حساب می‌آید.

همانطور که فوربس گفته است: “رادیکس در حال طراحی نقشه مرگ بلاک چین است” . Radix بی نهایت مقیاس پذیر است و تنها بستر برای حل 4 چالش اساسی دفتر کل غیرمتمرکز (ارتباط سریع ، ایمن ، غیر متمرکز و کامل بین برنامه ها) است.

نسل اول DeFi بر اساس اتریوم ساخته شده است ، فناوری بلاک چین 2015 که در 15 ثانیه با محدودیت مواجه شده و 3 دقیقه تا تأیید تراکنش ها نیاز دارد. این امر مردم را وادار به تردید درباره قابلیت اتریوم به عنوان آینده DeFi کرده است. به دلیل طراحی ناقص آنها ، نه اتریوم و نه هیچ یک از پلتفرم های جدیدتر مناسب بهترین آینده DeFi نیستند.

کاربرد ارز دیجیتال و پلتفرم رادیکس (exrd)

exrd عقیده دارد یکی از فرض‌های اصلی بلاکچین‌ها این است که هیچ بلاکچینی نمی‌تواند نیازهای دیفای را رفع کند. به همین دلیل این شبکه تصمیم می‌گیرد با سه اصل اساسی خود، این مشکل را رفع نماید.

  • اصل اولی که این پروتکل به آن پایبند است این است که ورود و خروج کاربر به پروتکل به راحتی انجام پذیرد.
  • بر اساس اصل دوم، این میزان نقدینگی پشتوانه‌ی یک شبکه است که باعث می‌شود یک پروژه موفق باشد یا نتواند به موفقیت مد نظر خود دست یابد.
  • اصل سومی که می‌تواند موفقیت یک پروژه را تضمین کند، تعداد بالای کاربرانی است که در پروژه حضور دارند.

همه‌ی این عناصر، مانند یک چرخه به یکدیگر ارتباط دارند. هرچه کاربران بیشتری در شبکه حضور داشته باشند، نقدینگی بیشتری وارد شبکه شده و هرچه نقدینگی بیشتری باشد به طور‌ ناخودآگاه کاربران بیشتری را به شبکه می‌کشاند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال رادیکس

ارز دیجیتال exrd در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.67 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.39 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه توانسته یک روند کاملا صعودی و مطمئن را تشکیل دهد و یک تارگت جدید در محدوده 0.67 ایجاد کند ، در حال حاضر در حال اصلاح قیمت میباشد و در صورتی که بتواند یک ناحیه حمایتی در محدوده 0.35 برای خود ایجاد کند میتواند روند صصعودی خود را ادامه دهد .

اما در صورتی که نتواند ناحیه حمایتی 0.35 را برای خود تشکیل دهد میتواند تا محدوده 0.23 و حتی 0.16 افت قیمت را به همراه داشته باشد .

پیش بینی ارز exrd

پیش بینی و آینده قیمت ارز exrd

در حال حاضر قیمت رادیکس در محدوده 0.39 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال exrd می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.69 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :4.7 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *