پیشبینی و آینده قیمت ارز MVL/ رشد 80 در صدی Mass Vehicle

  • 10 آذر 1400
معرفی ارز mvl

MVL با نام  Mass Vehicle شرکتی برای ارتقای اکوسیستم حمل و نقل بر پایه‌ی بلاکچین است که در سنگاپور مستقر است. این شرکت عقیده دارد که می تواند در سیستم حمل و نقل و خدمات مرتبط با آن، انقلابی ایجاد نماید. این امکان می‌تواند داده‌ها را به صورت مادام‌العمر تحت پوشش قرار دهد.

این پلتفرم این کار را با ثبت تمام داده‌های اصلی مربوط به رانندگان، تصادفات، تعمیرات و سایر معاملاتی انجام می‌دهد که در سیستم حمل و نقل می تواند رخ داده باشد. کاربران می‌توانند از نرم‌افزارهای مبتنی بر گوشی‌های همراه استفاده کنند تا بتوانند به تمام اطلاعات مربوط به مشاغل مربوط به سیستم حمل و نقل، خدمات و افراد دسترسی پیدا کنند. لازم به ذکر نیست که این سیستم برپایه‌ی فناوری بلاک چین امکان پذیر است.

از طرفی این پلتفرم به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات خود را درباره قوانین موجود در این زمینه ارتقا بخشیده و به روز نمایید.

مزایای پلتفرم MVL

  1. صنعت وسایل نقلیه مبتنی بر مقررات، باعث می‌شود تا رانندگان انگیزه‌ی کمتری در این زمینه داشته باشند اما در پلتفرم mvl با سود های سالیانه و پاداش های مختلف انگیزه رانندگان دوچندان میشود .
  2. صنعت مستقل مبتنی بر فناوری در بازار، این امر بیشتر مناسب افرادی است که در این زمینه سرمایه‌گذاری می کنند. سهامداران و موسسان نیز می‌توانند از این بخش منتفع باشند.
  3. قطع ارتباط سیستم عامل‌های مختلف، این امر باعث نارضایتی مصرف‌کنندگان می‌شود. این امر از آن جهت باعث نارضایتی می‌شود که دسترسی به سیستم عامل‌ها و داده‌های خود ممکن است برای آنها مقدور نباشد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال Mass Vehicle

ارز دیجیتال Mass Vehicle در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.1 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.016 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه در محدوده 0.018 و 0.0139 دلار معامله میشود و نتوانسته یک روند ثابت را تشکیل دهد ، در صورتی که بتواند محدوده مقاومتی 0.18 را بشکند میتواند وارد یک روند صعودی شود اما در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی 0.0139 میتواند افت قیمت تا محدوده 0.008 را داشته باشد .

پیش بینی ارز mvl

پیش بینی و آینده قیمت ارز mvl

در حال حاضر قیمت Mass Vehicle در محدوده 0.016 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال mvl می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.024 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.032دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.06 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.08دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *