پیشبینی و آینده قیمت ارز LINA/ لینیر آماده رشد 100 درصدی !

  • 10 آذر 1400
معرفی ارز lina

ارز دیجیتال LINA یک توافق نامه دارایی بوده یا به عبارت دیگر زنجیره‌ای سازگار است.

چشم انداز بلند مدت DeFi Linear رسیدن به نقطه‌ای است که با افزایش دارایی‌های دیجیتال به کاربران اجازه می‌دهد بتوانند در آن سرمایه گذاری کنند.

Linear کاربران را قادر می‌سازد تا از طریق یک سری محصولات نوآورانه مالی دیجیتال، از خطر ضرر مالی فاصله گرفته یا در معرض سود قرار گیرند

ویژگی های ارز لینیر (lina)

رمز ارز Linear و پروژه LINA یکی از رمزهایی است که از حاکمیت به عنوان رمز ارز زیست محیطی استفاده می‌کند، یکی دیگر از نکات این رمز ارز این است که سود سهام پایدار توزیع می‌کند.

در حال حاضر، Linear رمز ارز LINA را در اختیار دیگران قرار داده است و به وسیله‌ی این رمز ارز از دارایی‌های دیگر پشتیبانی خواهد نمود. نسبت اولیه عرضه LINA و سایر دارایی‌ها به ترتیب 80 و 20 درصد است. اما این رقم به این صورت باقی نمی‌ماند.

پس از شروع LinearDao ، این نسبت توسط سازندگان و سهامداران آن تعیین و تنظیم می‌شود. علاوه بر این، LinearDao نسبت به دارایی‌هایی که در اختیار دارد، پاداش و تورم LINA را کنترل می‌کند. برای اینکه این ارز به درستی توسعه یابد و پروژه‌ها تا حد زیادی بتوانند به خوبی رشد کنند، مدیریت و رای گیری سهامداران تعیین کننده‌ خواهد بود.

اگرچه Linear Finance بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است، این پروتکل به کاربران اجازه می دهد تا به زنجیره های پشتیبانی شده دیگر دسترسی داشته باشند و دارایی ها را به آنها منتقل کنند. علاوه بر دارایی‌های دیجیتال، Linear مشتریان را قادر می‌سازد تا از طریق فیدهای قیمت پویا به دارایی‌های سنتی مانند فارکس و کالاها دسترسی داشته باشند که برای حل مشکل پیشروی سیستماتیکی که با بسیاری از پروتکل‌های تبادل غیرمتمرکز (DEX) رخ می‌دهد، عمل می‌کند.

به عنوان یک توکن ERC-20 که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است، Linear از یکی از بزرگترین شبکه های استخراج اثبات کار (POW) برای ایمن سازی توکن های خود استفاده می کند.که این امر باعث شده تا از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

علاوه بر این، LinearDAO ایجاد شد تا به دارندگان LINA قدرت رای دادن در مورد پیشنهادهایی را بدهد که به اطمینان از توسعه اکوسیستم مالی خطی در مسیر مورد نظر کاربرانش کمک می کند. پروتکل واقعی دارایی Linear Finance delta.one غیرقابل اعتماد و مبتنی بر قراردادهای هوشمند اتریوم است که در صورت نیاز می توان آن را به روز کرد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال lina

ارز دیجیتال lina در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.054 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه توانسته یک روند صعودی را تشکیل دهد و ناحیه حمایتی 0.047 را به عنوان یکی از نقاط مهم و اساسی حفظ کند ، در صورتی که بتواند این ناحیه حمایتی را حفظ کند میتواند تا محدوده 0.073 رشد قیمت داشته باشد و در صورت شکست این مقاومت رشد قیمت تا محدوده 0.089 دور از ذهن نیست .

اما در صورت از دست رفتن ناحیه حمایتی میتوانیم انتطار افت قیمت تا محدوده 0.032 را داشته باشیم .

پیش بینی ارز lina

پیش بینی و آینده قیمت ارز lina

در حال حاضر قیمت lina در محدوده 0.054 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال lina می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :۰.۰69 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :۰.۰98دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :۰.21 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :۰.26 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.41دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *