پیشبینی و آینده قیمت ارز DAWN/ داون آماده برای تارگت 10 دلار!

  • 10 آذر 1400
معرفی ارز DAWN

ارز دیجیتال داون پروتکل (DAWN) و پلتفرم آن در واقع یکی از ارزهای رمزنگاری شده بر پایه اتریوم است که ارائه کننده برنامه بازی‌های غیرمتمرکز است. این پلتفرم با فراهم کردن شرایطی به دنبال راه اندازی رقابت هوشمند است تا با استفاده از آن بتوان سودی را برای سرمایه گذاران خود فراهم آورد.

Dawn.Org بلاکچین جدید برای سیستم عامل FirstBlood است. در این سیستم عامل دو شبکه 1ST و Dawn با هم مشارکت کرده و ادغام می‌شوند. Dawn درواقع پروتکلی منبع باز برای بازی‌ها و مسابقات است. ماموریت این شبکه ساخت اکوسیستم بازی منصفانه، باز و با ارزش است.

کاربرد ارز دیجیتال DAWN

با استفاده از ارز دیجیتال داون پروتکل شما می‌توانید بازی‌های بسیاری را تجربه کنید. این پلتفرم که به مخاطبان خود اجازه می‌دهد در محیط‌های بازی شروع به فعالیت کنند، اجازه سنجش مهارت را نیز به افراد می‌دهد. با استفاده از این پلتفرم، افراد در بازی‌های تیمی و گروهی می‌توانند شرکت کنند و بازی‌های بسیار معروفی را بازی کنند.

بازی‌هایی چون dota2، league of legends و counter: global offensive برخی از این بازی‌ها هستند. بازی‌هایی که برای مخاطبان بسیاری می‌تواند جذاب و دوست داشتنی باشد و سبب ترغیب شدن افراد برای سرمایه گذاری در این بازار شود.

با استفاده از این پلتفرم، امکان ایجاد قراردادهای هوشمند فراهم می‌شود. قراردادهایی با پردازش سریع و مطمئن که بسیار قابل اطمینان هستند. این پلتفرم برخلاف دیگر پلتفرم‌های مشابه خود، امکان تقلب را بسیار کاهش می‌دهد و افراد در معرض خطر پردازش نهادی نیستند.

پیش بینی ارز DAWN

پیش بینی و آینده قیمت ارز DAWN

در حال حاضر قیمت داون پروتکل در محدوده 3.3 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DAWN می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :4.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :5.5دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :9.9دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :11.5دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :15.3دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *