پیشبینی و آینده قیمت TULIP/ سولفارم آماده برای تارگت 100 دلار !

  • 9 آذر 1400
معرفی ارز tulip

رمزارز TULIP، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم سولانا ساخته شده است.

ارز دیجیتال سول‌فارم Solfarm اولین تجمیع‌کننده بازده غیرمتمرکز در بلاکچین Solana با استراتژی‌های خزانه ترکیب خودکار است. سول‌فارم طراحی شده است تا از مزایای بلاکچین کم‌هزینه و کارآمد Solana استفاده کند و به استراتژی‌های خزانه اجازه می‌دهد مکررا ترکیب شوند و APY بالاتری را در اختیار سهامداران قرار می‌دهد در حالی که نیاز به مدیریت فعال کمتری دارند.

ویژگی ارز دیجیتال Solfarm

یکی از پیشنهادهای ارزش کلیدی سول‌فارم، فارمینگ اهرمی است. مانند فارمینگ با بازده معمولی، فارمینگ اهرمی دارای یک وام گیرنده و یک وام دهنده است که دارایی‌های خود را به استخر وام سپرده می‌کنند تا نرخ سپرده متغیر با بهره ترکیبی خودکار را به دست آورند.

به این ترتیب، کشاورزان محصول می‌توانند موقعیت خود را افزایش دهند و حتی عملکرد سالانه بالاتری کسب کنند، اگرچه هنوز در معرض خطرات قرارداد هوشمند و انحلال هستند. سولفارم با نسبت وام به ارزش 85 درصد نقدینگی می‌کند.

در آن مرحله، موقعیت به اجبار بسته می‌شود و پس از تسویه وام و پرداخت اجرت المثل، وثیقه مسترد می‌شود. فارمینگ با عملکرد اهرمی نیز دارای یک ریسک جهت‌دار است. فارمر که USDC را تامین می‌کند و RAY را برای فارمینگ در استخر نقدینگی RAY-USDC قرض می‌گیرد، عملا RAY را کم می‌کند.

افزایش قیمت دارایی منجر به فروش RAY از استخر می‌شود و وام‌گیرنده در معرض زیان دائمی قرار می گیرد. اگر موقعیت بدون مدیریت باقی بماند، این می‌تواند منجر به انحلال شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال tulip

ارز دیجیتال TULIP در بالاترین قیمت خود تا محدوده 50 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 25.5 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه همچنان در یک روند نزولی قرار گرفته است و نتوانسته ناحیه حمایتی 30 دلار را حفظ نماید ، در صورت ادامه این روند نزولی میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده 21 دلار را داشته باشیم و در صورت از دست رقتن این ناحیه حمایتی ریزش تا محدوده 15 دلار پیش بینی میشود .

برای تغییر روند میبایست به محدوده 24 دلار و 21 دلار واکنش نشان دهد و این نواحی مهم را حفظ نماید و از پس مقاومت های 30 دلار و 38 دلار بربیاید تا یک روند صعودی پر قدرت را تشکیل دهد .

پیش بینی ارز tulip

پیش بینی و آینده قیمت ارز TULIP

در حال حاضر قیمت سولفارم در محدوده 25.5 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال TULIP می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :37 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :45 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :78 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :86 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :117دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *