پیشبینی و آینده قیمت ارز MCO/ ام سی او 100 دلاری !

 • 9 آذر 1400
معرفی ارز mco

رمزارز ام سی او (MCO)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2017 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

پروژه Crypto.com در سال 2016 با هدف کمک به همه در کنترل پول، داده ها و هویت خود تأسیس شد. Crypto.com یک ارز دیجیتال است که با ارائه کارت های پرداخت حمایت شده و توسط VISA در سال 2017 میلادی فعالیت خود را شروع کرد. 

از دیگر مزیت هایی که می توان برای ارز دیجیتال Crypto.com بیان کرد شامل: تجارت، وام، قرض گرفتن و سود سهام است. سرمایه گذاران سایت Crypto.com، دو توکن دارند که شامل: MCO و CRO است، که هر یک مزایای مختلفی دارد. 

از کاربردهایی که سایت Crypto.com دارد، شامل: راحتی در کسب درآمد، تجارت، استقراض و پرداخت در دنیای ارز دیجیتال است که باعث می شود که رمزارزها به جریان اصلی تجارت جهانی وارد می شود.

در واقع سایت Crypto.com، با کارت ویزای MCO شناخته می شود که از یک پیشنهاد تخفیف 5 درصدی غیر قابل رقابتی در پرداخت ارزهای دیجیتال استفاده می کند. 

ویژگی های ارز دیجیتال MCO 

 1. عرضه این ارز دیجیتال از سال 2017 میلادی آغاز شد که در حدود 30 درصد از حجم کل این ارز دیجیتال تا 18 ژوئن به فروش رسید. 
 2. موناکو جزو ارزهای دیجیتالی است که قابلیت استخراج ندارد. اما در عوض سپرده ها، در کیف پول و کارت Crypto.com می توان توکن های جدید را به کاربران پاداش داد.
 3. ارز دیجیتال MCO، در بسیاری از صرافی های معتبری هم چون بایننس، Huobi، ABBC، Bittrex، OKEX پذیرفته شده است. به گونه ای که در طول روز در حدود 15 میلیون دلار موناکو معامله می شود.
 4. ارز دیجیتال MCO، به عنوان یک توکن ERC-20  بوده که قابلیت ذخیره و نگهداری در کیف پول هایی را دارد که با این توکن استاندارد سازگار باشد. از جمله کیف پول هایی که می توان این توکن را در آن ذخیره کرد، کیف پول MyEtherWallet یا کیف پول سخت افزاری Trezor و Ledger ذخیره کرد. 
 5. از جمله کیف پول موبایلی که می توان این ارز را بر روی آن ذخیره کرد، کیف پول موبایلی Crypto.com است. از این کیف پول می توان برای افزایش موجودی به ویزاکارت مونا نیز استفاده کرد. برنامه کیف پول و کارت Crypto.com را می توان به راحتی از گوگل پلی برای نسخه اندروید دانلود کرد. 

کاربرد ارز دیجیتال mco

 1. تجارت: کاربران می توانند تا حدود 50 سکه را در سایت Crypto.com خرید و فروش کنند و یا اینکه 35 جفت ارز را در صرافی Crypto.com معامله کنند.
 2. کارت های پرداخت: کاربران می توانند پنج نوع کارت را با پشتیبانی ویزا کارت انتخاب کنند.
 3. خطوط اعتباری: از دیگر مزیت هایی که می توان برای این نوع ارز دیجیتال بیان کرد این است که کاربران می توانند تا نیمی از دارایی های خود ار از استیبل کوین ها وام دریافت کنند.
 4. برنامه تلفن همراه: کاربران می توانند یک برنامه تلفن همراه که با کارت Crypto.com ادغام شده است بر روی گوشی خود نصب کنند.
 5. درآمد: کاربران می توانند سکه های خود را به عنوان سهام سرمایه گذاری کرده و در حدود 2 الی 16 درصد کسب درآمد کنند.
 6. پردازش پرداخت: ازدیگر قابلیت هایی که می توان برای این نوع ارز دیجیتال بیان کرد این است که بازرگانان می توانند تراکنش های رمزنگاری را از طریق سایت Crypto.com انجام دهند. 
پیش بینی ارز mco

پیش بینی و آینده قیمت ارز MCO

در حال حاضر قیمت ام سی او در محدوده 17.8 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال mco می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

 • پایان ۲۰۲۱ :29 دلار
 • پایان ۲۰۲۲ :40 دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :61 دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :79 دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :100 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *