پیشبینی و آینده قیمت ارز HEDG/ هج ترید آماده رسیدن به 1 دلار !

  • 9 آذر 1400
معرفی ارز HEDG

ارز دیجیتال هج ترید (HedgeTrade) که آن را با نماد (HEDG) نشان می‌دهند، یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین اتریوم (Ethereum) است. تیم توسعه‌دهنده این رمزارز توانسته با عرضه پلتفرم خود، توجه بهترین کاربران بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کند. شبکه هج ترید به کاربران این امکان را می‌دهد تا قراردادهای هوشمند اتریوم و پیش بینی‌های تجاری خود را بر روی این پلتفرم ایجاد کنند.

کاربرانی که تجربه کمتری دارند، برای پشتیبانی از پیش بینی‌های تجاری خود، می‌توانند مبالغ کمتری مثل ۱۰٪ از سهم اولیه را در اختیار شبکه بگذارند. پلتفرم هج ترید یک شبکه پیش‌بینی است.

ویژگی ­های ارز دیجیتال هج ترید (HEDG)

یکی از ویژگی‌های اصلی ارز دیجیتال هج ترید، رمزارز اختصاصی شبکه آن است که از نوع استاندارد توکن های ERC20 بوده و به‌راحتی در کیف پول‌های اتریوم ذخیره می‌شود.

این موضوع باعث می‌شود که تبادل این ارز دیجیتال با سایر رمزارزها در سراسر سیستم عامل‌های OTC که از اتریوم پشتیبانی می‌کنند، به‌آسانی انجام شود.

پلتفرم هج ترید به کاربران اجازه می‌دهد تا برای ایجاد توکن HEDG به شبکه بیت کوین واریز کنند. تریدرهای باتجربه در این شبکه می‌توانند در یک طرح قرارداد هوشمند، پیش بینی‌های خود را در یک بازه زمانی مشخص انجام داده و توکن HEDG پاداش بگیرند.

فرایند حل اختلاف غیرمتمرکز یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد پلتفرم هج ترید است که برای ایجاد انگیزه در کاربران طراحی‌شده است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا هرزمانی که مشکلی در شبکه پیش آمد، بتوانند انتقادات و نظرات خود را بیان کنند. دارندگان توکن HEDG درشبکه حق رأی دارند و می‌توانند به‌عنوان مخالف یا موافق، یک طرح خاص را ارائه دهند.

پیش بینی ارز HEDG

پیش بینی و آینده قیمت ارز HEDG

در حال حاضر قیمت هج ترید در محدوده 0.68 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال HEDG می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :1.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.5 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2.7 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :3.1 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *