پیشبینی و آینده قیمت ارز SLIM/ سولانیوم 10 دلاری!

  • 7 آذر 1400
معرفی ارز SLIM

سولانیوم یا Solanium یک پلتفرم غیرمتمرکز جذب سرمایه و تریدینگ در بستر بلاکچین سولانا است که ارز دیجیتال آن با نماد SLIM شناخته می شود.

به کمک این پلتفرم می توانید در داغ ترین پروژه های سولانا سرمایه گذاری کنید، توکن های خود را استیک کنید، در صرافی غیرمتمرکز سولانیوم اقدام به مبادله و ترید کنید، Solana Wallet خود را مدیریت کنید و همچنین در مدیریت پلتفرم و تصمیم گیری صاحب رای باشید.

این پلتفرم صرافی غیر متمرکز (DEX) خاص خودش را دارد که اکثر توکن‌ های بلاک‌ چین Solana را در خود جای داده است.

تیم سولانیوم در آمستردام هلند واقع شده است.

کاربرد ارز دیجیتال SLIM

برای حکمرانی از این توکن در اکوسیستم استفاده می‌شود. رای‌گیری با ترکیب On-chain با یک برنامه متمرکز شروع می‌شود که در آن کاربران می‌توانند کیف پول خود را ثبت کنند و اصلاحات و تغییرات خود را به پلتفرم درخواست دهند. بعد از آن، این پروسه، به طور کامل غیرمتمرکز پیش می‌رود.

آرا با توجه به تعداد توکن‌های xSLIM دارای وزن می‌شود. این به این معنی است که هر چه کاربر در لحظه رای‌گیری توکن‌های xSLIM بیشتری داشته باشد، رای او تأثیر بیشتری بر نتیجه موفقیت‌آمیز خواهد داشت. زمانی که این سیستم کاملاً غیر متمرکز شود، هولدر‌های xSLIM مسئول خزانه داری سولانیوم خواهند شد. یعنی آن‌ها می‌توانند در مورد مقدار بودجه، زمان بودجه و غیره تصمیم‌گیری کنند. همچنین اینکه هولدر‌های این توکن هزینه‌های توزیع شده استخر‌های نقدینگی را نیز دریافت می‌کنند.

هدف ارز دیجیتال سولانیوم slim

هدف سولانیوم ایجاد دسترسی به بلاک چین سولانا برای همه مردم است. همچنین بر رابط کاربری قوی (UI) و تجربه کاربری (UX) عالی تاکید دارد و با شکل دادن همکاری های محکم با دیگر پروژه ها، قصد ترویج و تطبیق پذیری بیشتر با اکوسیستم سولانا را دارد. به کاربرانی که نقدینگی را به استخرهای نقدینگی سولانیوم تزریق می‌کنند، توکنی با نام SLIM-LP تعلق می‌گیرد.

هر دو توکن اسلیم و SLIM-LP می توانند استیک شوند و در ازای آن ها توکن حاکمیتی XSLIM به کاربران داده می‌شود. دارندگان این توکن می‌توانند سهمی از هزینه های تراکنش در پلتفرم دریافت کنند و شانس شرکت کردن در ایردراپ ها (AIR DROP) را نیز دارند. سازوکار چند رده‌ای استیک کردن در سولانیوم، دسترسی عادلانه و برابر به رویدادها در سکوی پرتاب توکن ها را فراهم می‌کند.

معیار این دسترسی بستگی به تعداد توکن و مدت زمان استیک شدن آن دارد. این سیستم به کاربرانی که مدت زمان بیشتری توکن های خود را استیک می‌کنند، جوایز بیشتری می‌دهد. یعنی جایزه افرادی که مقدار توکن کمی دارند ولی مدت زمان بیشتری آن را استیک می‌کند، نسبت به افرادی که توکن زیادی دارند ولی مدت کوتاه‌تری آن را استیک می‌کنند، یکسان است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال slim

ارز دیجیتال slim در بالاترین قیمت خود تا محدوده 3.8 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 3.3 دلار معامله میشود.

در محدوده زمانی روزانه توانسته یک روند صعودی پر قدرت را ایجاد نماید و با رشد قیمت تا محدوده 3.8 دلار توانسته سقف تاریخی خود را بشکند ، در صورتی که بتواند این روند را حفظ نماید و کندل روزانه بالاتر از 3.5 دلار تشکیل شود میتواند رشد قیمت تا محدوده 4.2 و 5.7 دلار را داشته باشد .

اما در صورتی که قدرت کافی برای حفظ محدوده 3 دلار را نداشته باشد میتواند تا محدوده 2.8 دلار اصلاح قیمتی را به همراه داشته باشد .

پیش بینی ارز SLIM

پیش بینی و آینده قیمت ارز SLIM

در حال حاضر قیمت سولانیوم در محدوده 3.3 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال slim می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :4.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :5.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :8.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :8.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :10.3دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *