پیشبینی و آینده قیمت ارز RAMP/ رمپ آماده رشد 60 درصدی!

  • 7 آذر 1400
معرفی ارز ramp

رمزارز RAMP، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

رمپ دی فای یک پلتفرم میان زنجیره‌ای نقدینگی است که برای پیدا کردن فرصت‌های استیکینگ به کاربرانی که از توکن‌های غیر ERC20 بر روی بلاک چین اترویوم استفاده می‌کنند، تمرکز دارد.

این کار از طریق استیبل‌ کوین آن یعنی rUSD، انجام می‌شود که به عنوان یک پل بین پلتفرم‌های غیر ERC20 و زنجیره اتریوم عمل می‌کند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند توکن‌های ERC20 خود را در استخرهای نقدینگی Ramp به eUSD تبدیل کنند.

ویژگی‌های ارز RAMP

این رمزارز که تمام توان خود را بر سر جاری کردن و استفاده آزادانه از رمزارزها در مبادلات و معاملات مختلف داشته است، هم اکنون در حال ثبت قرارداد پشتیبانی با بسیاری از شرکت‌ها و صرافی‌های معتبر است.

این گونه معاملات به شدت بر اعتبار و ارزش این رمزارز خواهد افزود. در نظر داشته باشید که این رمزارز یکی از تازه ترین رمزارزهای بازار است و با توجه به مسیر کلی این پروژه “باز کردن قفل سرمایه‌ها و کاربردهای نقدینگی از دارایی های انباشته شده” قطعا خواهان و همچنین رقبای بسیاری خواهد داشت.

هدف ارز دیجیتال رمپ (Ramp)

RAMP DEFI نظر بر این دارد که سرمایه ذخیره شده در بلاکچین‌های غیر ERC20 (رمزارزهای بر پایه اتریوم) در یک stablecoin (رمزارزهایی با قیمت نسبت ثابت برای تثبیت نواسانات بازار که با ارزهای فیات، دارایی‌ها و کالاهای رایج مبادلات ارزی قابل معاوضه است) مانند “rUSD” که از بلاکچین اتریوم منتشر می شود، وثیقه گرفته شود.

همینطور، کاربران در بلاکچین اتریوم می‌توانند “eUSD” را با واریز پول‌های پایدار ERC20 خود در استخر نقدینگی RAMP’s eUSD ضرب کنند. دارندگان rUSD و دارندگان eUSD می‌توانند جفت رمزارز rUSD / eUSD را آزادانه قرض بگیرند، وام دهند یا مبادله کنند و یک رمپ نقدینگی یکپارچه، برای کاربرانی که سرمایه قفل شده در سهام دارند، ایجاد کنند. 

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ramp

ارز دیجیتال ramp در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.3 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.28 دلار معامله میشود.

رمپ در بازه زمانی روزانه بین 2 محدوده 0.34 و 0.25 دلار در حال نوسان قیمت میباشد و در صورت خارج شدن از هرکدام نواحی مقاومتی و حمایتی میتواند رشد و یا ریزش شدیدی را به همراه داشته باشد .

در صورت شکست ناحیه مقاومتی میتوانیم رشد قیمت تا محدوده 0.7 را انتظار داشته باشیم و در صورت افت قیمت و شکست ناحیه حمایتی هم میتوانیم ریزش تا محدوده 0.18 را داشته باشیم .

پیش بینی ارز ramp

پیش بینی و آینده قیمت ارز رمپ

در حال حاضر قیمت رمپ در محدوده 0.28 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ramp می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :1.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1.5 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :2.1 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *