پیشبینی و آینده قیمت ارز PRQ/پارسیک آماده رسیدن به سقف تاریخی 1.2 دلار

  • 7 آذر 1400
معرفی ارز PRQ

رمزارز PRQ، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

ارز دیجیتال پارسیک PARSIQ خود را به عنوان یک پلتفرم نسل بعدی برای نظارت و هوشمندی معرفی می‌کند.

ارائه ابزارهای تحلیلی برای فناوری بلاکچین در بسیاری از صنایع! این به کاربران امکان می‌دهد فعالیت‌های شبکه را در زمان واقعی ردیابی کنند، موارد استفاده جدید را برای برنامه خود باز کنند و اعلان‌های فوری ایجاد کنند.

Smart Triggers را می‌توان برای واکنش به رویدادهای مورد علاقه در چندین شبکه استفاده کرد. قرارداد توکن PRQ در سال 2019 روی اتریوم منعقد شد.

ویژگی های ارز PRQ

به گفته مدیرعامل تام تیرمن، PARSIQ پلتفرمی است که رویدادهای بلاکچین را قابل مصرف و داده‌های بلاکچین را قابل اجرا می‌کند. در مصاحبه‌ای با EllioTrades، او گفت: «بنابراین ما به کاربران – افراد، شرکت‌ها – اجازه می‌دهیم هر رویدادی را در بلاکچین‌های مختلف در زمان واقعی و در مقیاس نظارت کنند و آن رویدادها را به برنامه‌ها یا دستگاه‌های خارج از زنجیره متصل کنند تا موارد مختلف را خودکار کنند.

وی افزود که یک زبان برنامه نویسی اختصاصی برای توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند از PARSIQ حداکثر استفاده را ببرند در دسترس است، اما هر کسی می‌تواند از طریق استفاده از ویرایشگرهای بصری که از قالب‌های کشیدن و رها کردن استفاده می‌کنند، از این فناوری بهره‌مند شوند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال PRQ

ارز دیجیتال PRQ در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.2 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.7 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه چندین بار در تلاش برای شکستن سقف تاریخی خود بوده اما قدرت کافی را نداشته است و در حال حاضر نسبت به ناحیه مقاومتی واکنش نشان داده و تا محدوده 0.7 اصلاح قیمتی را به همراه داشته است .

در صورتی که بتواند ناحیه حمایتی 0.6 دلار را حفظ نماید میتوانیم انتظار رشد قیمت و شکست سقف تاریخی را داشته باشیم .

پیش بینی ارز PRQ

پیش بینی و آینده قیمت ارز PRQ

در حال حاضر قیمت پارسیک در محدوده 0.7 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال PRQ می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :1.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :3.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :3.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :4.1دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *