پیشبینی و آینده قیمت ارز AKT/ آکاش نتورک در حساس ترین ناحیه حمایتی

  • 7 آذر 1400
معرفی ارز akt

ارز دیجیتال آکاش نتورک akt توسط یک تیم جهانی از توسعه‌دهندگان مشهور منبع باز، ابری، بلاک‌چین و همچنین متخصصان با تجربه از شرکت‌های برجسته پلتفرم فناوری ساخته و نگهداری می‌شود.

شبکه Akash اولین ابر منبع باز غیرمتمرکز در جهان است که برنامه‌های کاربردی سریعتر، کارآمدتر و کم هزینه‌تری را برای صنایع با رشد بالا از جمله حوزه دیفای DeFi، سازمانها و برنامه‌های غیر متمرکز و یادگیری ماشین / AI ارائه می‌دهد.

Akash Token (AKT) توکن بومی این پلتفرم است که به عنوان ابزار اصلی برای مدیریت، ایمن سازی بلاک‌چین، ایجاد انگیزه برای شرکت کنندگان و ارائه مکانیزم پیش فرض برای ذخیره و تبادل ارزش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های ارز دیجیتال آکاش نتورک (AKT)

در این بخش سعی می کنیم با نگاهی به ویژگی‌های آکاش نتورک آگاهی شما را در مورد این ارز دیجیتال بالاتر ببریم.

1-انعطاف‌پذیری و سازگاری با تمام برنامه‌های ابری موجود

یکی از بهرین ویژگی‌های آکاش نتورک انعطاف پذیری بالایی است که این ارز دارا است و همچنین با سایر برنامه‌های ابری سازگاری خوبی دارد.

2-صرفه‌جویی در هزینه‌ها

یکی دیگر از مزایای این شبکه نسبت به سایرین هزینه پایین آن است، این شبکه 10 برابر هزینه کمتری برای توسعه دهندگان خواهد داشت ضمن این که درآمد نیز با یک افزایش 4 برابری برای ارائه دهندگان محاسبات در این شبکه همراه است.

3-ایمنی

این شبکه یکی از ایمن‌ترین شبکه‌های ارزی است که رمزگذاری در حالت استراحت، زمان اجرا و حمل و نقل با مدل اعتماد شبکه (PGP) از طریق اعتبار سنجی صورت می‌گیرد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال akt

ارز دیجیتال akt در بالاترین قیمت خود تا محدوده 6.2 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 2.15 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه در پایین ترین سطح قیمتی خود قرار گرفته است و توانسته در حال حاضر به محدوده حمایتی 2 دلار واکنش نشان دهد .

در صورتی که بتواند این ناحیه را حفظ کند میتواند به روند نزولی خود پایان دهد و برای ایجاد روند صعودی میبایست مقاومت های 2.3 و 2.59 دلار را بشکند تا به یک روند صعودی برسد .

پیش بینی ارز akt

پیش بینی و آینده قیمت ارز AKT

در حال حاضر قیمت آکاش نتورک در محدوده 2.15 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال AKT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :2.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :3.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :4.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :5.1دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :6.4دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *