پیشبینی و آینده قیمت ارز STRK/ رشد 80 درصدی استریک

  • 6 آذر 1400
پیش بینی ارز strk

رمزارز STRK، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

پلتفرم استریک و ارز دیجیتالی آن توسط spend.com راه اندازی شده و توسعه یافته است. بنابراین برای تاسیس این پروژه از بنیانگذار و یا تدارکات تیمی استفاده نشده است. این پروتکل توسط جامعه کاربران خود اداره می‌شود و کاملا غیر متمرکز است.

در این شبکه، هم‌چنین توزیع توکن نیز توسط سرمایه گذار و یا سهامدار و یا بنیان گذار انجام نمی‌شود و توسط کاربران انجام می‌گیرد. بنابراین می‌توان گفت در پلتفرم و ارز دیجیتال استریک، برترین سطح توزیع اجتماعی حفظ می‌شود. از طرف دیگر لازم به ذکر است که کاربران این شبکه می‌توانند از طریق رای دادن و ارائه پیشنهادات، در توسعه این پروژه نقش داشته باشند.

ویژگی‌های ارز دیجیتال استریک (STRK)

پروتکل استریک را در حقیقت می‌توان نوعی پلتفرم برای وام دهی در دیفای به شمار آورد. بنابراین از طریق به کارگیری این پلتفرم، این امکان برای کاربران فراهم می‌شود که با سپردن ارزهای دیجیتالی خود، به بازارهایی که از طریق این پلتفرم پشتیبانی می‌شوند، سود بسیاری را به دست آورند.

در واقع می‌توان گفت در موقعیت‌هایی که یک کاربر، توکن و یا ارز دیجیتال استریک خود را به بازارهای قابل پشتیبانی از طریق این پلتفرم، پرداخت می‌کند، در عوض آن، می‌تواند sTokens به دست آورد.

دریافت این نشانه، در حقیقت اثبات می‌کند که وی در این بازار، سهم دارد. بنابراین چنین کاربری قادر خواهد بود برای باز خرید ارز اصلی و اولیه خود، از sTokens استفاده کند. بدین معنا که مثلا شما می‌توانید ارز دیجیتال ETH خود را به یک استخر در این پلتفرم واریز کنید.

به جای این واریز، شما قادر به دریافت sETH خواهید بود. پس از گذشت مدت زمانی، نرخ مبادله sTokens به دارایی اصلی و اولیه شما افزوده خواهد شد. بنابراین می‌توانید این دارایی‌ها را باز خرید کنید. این میزان، بیشتر از میزانی است که بار اول، پرداخت کردید.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال strk

ارز دیجیتال استریک در بالاترین قیمت خود تا محدوده 87.5 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 47 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه strk در ناحیه حمایتی مهمی قرار گرفته است و نسبت به محدوده 44 دلار واکنش نشان داده است ، اما در حال حاضر روند نزولی را پیش گرفته است و برای تغییر روند میباست این ناحیه را حفظ نماید و مقاومت های56 دلار و65 دلار را بشکند تا بتواند یک روند صعودی پر قدرت را تشکیل دهد .

پیش بینی ارز strk

پیش بینی و آینده قیمت ارز استریک

در حال حاضر قیمت استریک در محدوده 47دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال STRK می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :72 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :83 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :137 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :163دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :184 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *