پیشبینی و آینده قیمت ارز SAMO/سامویِدکوین بی صبرانه در حال ریزش

  • 6 آذر 1400
معرفی ارز SAMO

سامویدکوین یک memecoin در شبکه سولانا است که ارز دیجیتال آن با نماد SAMO شناخته می شود و هدف آن مالکیت اجتماعی و تفریحی است.

با الهام از دوج کوین SAM Bankman-Fried (مدیر عامل شرکت Alameda Research and FTX) و آناتولی Yakovenko (یکی از بنیانگذاران Solana) این نژاد سک یعنی Samoyed را انتخاب کردند.

توکن این پروژه با نماد SAMO در شبکه بلاکچین سولانا ساخته شده است و هم اکنون در صرافی های آنلاین Bitrue و LBank و AAX و AEX و Raydium قابل خرید و فروش است.

هدف ارز دیجیتال ساموید کوین

هدف ساموید این است که متعلق به جامعه و سرگرم کننده باشد. این ارز دیجیتال از دوج کوین الهام گرفته و به همین دلیل samoyed نامیده شده است. Samoyedcoin نماد جامعه برتر و نماد اکوسیستم سولانا است.

هدف Samoyedcoin کمک به رشد اکوسیستم سولانا با جذابیت بیشتر از طریق کوین‌هایی با تکنولوژی بالا است. این رمزارز دارای تمام مزایای بلاکچین سولانا است (مقیاس پذیری بالا، سرعت بالا، کارمزد کم) در حالی که یک ارز دیجیتال سرگرم کننده برای تجارت است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ساموید

ارز دیجیتال SAMO در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.195 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.067 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند پرقدرت نزولی را تشکیل داده است و در حال حاضر در پایین ترین قیمت تاریخی خود وجود دارد ، در صورت ادامه این روند میتوانیم ریزش خیلی بیشتری را از ساموید انتظار داشته باشیم .

اما در صورتی که بتواند در این سطح ناحیه حمایتی ایجاد کند میتواند با شکست مقاومت های 0.088 و 0.12 روند نزولی را قطع کند و وارد یک روند صعودی شود .

پیش بینی ارز SAMO

پیش بینی و آینده قیمت ارز سامویِدکوین

در حال حاضر قیمت سامویِدکوین در محدوده 0.067دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SAMO می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.1دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.12 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.24دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.33دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *