پیشبینی و آینده قیمت ارز BTS/ بیت شیرز در آستانه رشد 100 درصدی

 • 6 آذر 1400
معرفی ارز BTS

رمزارز بیت شیرز (BTS)، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2014 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است.

بیت شیرز یک پلتفرم غیرمتمرکز است که به منظور فراهم سازی یک شبکه پرداخت جهانی بهینه تر طراحی شده و عموما برای مبادله امن ارزهای دیجیتال بدون واسطه استفاده می شود. این ارز در جولای سال 2014 توسط بیانگذار Steem و EOS، دانیل لریمر، در همکاری با هم بنیان گذار اتریوم و Cardano، چارلز هوسکینسون ساخته شده است. 

این پروژه در ابتدا ProtoShares (PTS) نام گرفته بود، اما کمتر از یک سال تغییر نام داده و به BitShares (BTS) تبدیل شد. دقیقا مشابه با Steem، بیت شیرز نیز از یک لایه Graphene استفاده کرده و همانند استیم بلاکچین فعالی روی اینترنت می باشد. 

این پلتفرم توسط توکن BTS (BitShares) پشتیبانی می شود. BTS یک توکن داخلی این شبکه بوده که استفاده های متعددی از جمله، ایجاد سکه های هوشمند تحت عنوان BitAssets، دارد. BitAsset ها می توانند پارامترهای مختلفی داشته و تقریبا می توانند نماینده هر چیزی مانند، امتیازهای پاداش، میزان توکن های متصل به ارزهای فیات و IOU ها باشد.

مزایای ارز BitShares

 • سرعت انجام تراکنش، اولین و چشمگیر ترین ویژگی کل اکوسیستم بیت شیرز، سرعت بسیار بالای انجام تراکنش است، تا جایی که کمتر ارز دیجیتالی توانایی رقابت با آن را دارد.
 • انجام کامل تراکنش ها و مبادله ارزهای دیجیتال بدون خروج از بلاکچین باعث ناشناس ماندن کاربران حتی در هنگام تبدیل ارزهای خود به دارایی های دنیای واقعی می شود.
 • کمک به حفظ ارزش دارایی کاربران با تبدیل آسان سکه های BTC به سکه های BitAsset و کمک به حفظ ارزش دارایی کاربران در بازار بسیار پر نوسان ارزهای دیجیتال.
 • هزنیه انجام تراکنش ها بسیار پایین بوده و هیچ محدودیتی نیز در برداشت پول از پلتفرم وجود ندارد.

معایب ارز BitShares

 • رابط کاربری این پلتفرم مقداری پیچیده بوده و کاربر پسند نیست. 
 • علاوه بر رابط کاربری، کل مفهوم BitShares برای اغلب کاربران بسیار پیچیده بوده و باعث سردرگمی افراد تازه کار در بازار ارزهای دیجیتال شده است.

هدف پلتفرم ارز دیجیتال BTS (بیت شرز)

پلتفرم بلاکچین بیت شیرز به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال خود را به سایر ارزهای دیجیتال که ارزش آنها به دارایی های واقعی گره خورده است، تبدیل نمایند. برای مثال BitUSD یک BitAsset است. که ارزش آن به دلار آمریکا گره خورده است و BitGold نیز ارزش ذاتی آن به طلای واقعی در بازار گره خورده است.

از این رو  کاربران می توانند بدون خروج از بلاکچین، و تنها با استفاده از BitAsset ها، سکه های BitShares یا BTS را به راحتی به BitUSD که ارزشی برابر با دلار است تبدیل نمایند.

استفاده از این پلتفرم علاوه بر کمک به مخفی ماندن هویت معامله گران، سرعت انجام تراکنش بسیار بالاتر و هزینه تراکنش به مراتب پایین تری برای کاربران خواهد داشت. 

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال بیت شرز

ارز دیجیتال BTS در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.17 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.047 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند نزولی را تشکیل داده و در صورتی که بتواند ناحیه حمایتی 0.046 را حفظ نماید میتواند روند نزولی را قطع کند و وارد یک روند جدید شود ، با حفظ ناحیه 0.046 و شکست مقاومت های پیش روی 0.054 و 0.062 دلار میتواند یک روند صعودی را تشکیل دهد و برای رسیدن به تارگت های خود بسیار آماده به نظر برسد .

اما در صورتی که بیت شرز ناحیه حمایتی 0.046 را از ذست بدهد میتواند تا محدوده 0.036 افت قیمت داشته باشد .

پیش بینی ارز BTS

پیش بینی و آینده قیمت ارز BTS

در حال حاضر قیمت بیت شرز در محدوده 0.047 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال BTS می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

 • پایان ۲۰۲۱ :0.072 دلار
 • پایان ۲۰۲۲ :0.086دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :0.14دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :0.16دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :0.25دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *