پیشبینی و آینده قیمت ارز BAL/بالانسر آماده برای رسیدن به 30 دلار

  • 6 آذر 1400
معرفی ارز bal

رمزارز BAL، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

بالانسر یک بازارساز خودکار و پلتفرم مبادلاتی غیرمتمرکز است که در ماه مارس سال ۲۰۲۰ میلادی بر بستر شبکه بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شد. این پلتفرم به عنوان جایگزینی باز و قابل دسترسی برای صرافی‌های متمرکز طراحی شده و به کاربران اجازه می‌دهد که اتریوم (ETH) و دارایی‌های مبتنی بر استاندارد ERC-20 را در محیطی بدون نیاز به اعتماد (trustless) و بدون نیاز به مجوز (permissionless) معامله کنند.

بازارساز خودکار نوعی صرافی غیرمتمرکز است که برای قیمت‌گذاری دارایی‌ها از یک فرمول ریاضی استفاده می‌کند. به عبارت دیگر، برخلاف صرافی‌های سنتی که از دفاتر ثبت سفارش و سیستم قیمت پیشنهادی خرید-فروش (bid/ask) استفاده می‌کنند، در بازارسازهای خودکار قیمت دارایی‌ها بر اساس یک الگوریتم قیمتی تعیین می‌شود.

کاربرد و کارایی ارز دیجیتال bal

شبکه ارز دیجیتال Balancer نسخه جدیدی از صرافی‌های غیرمتمرکز است که تحت عنوان بازارسازهای خودکار شناخته می‌شود. این بدان معنا است که برای تعیین ارزش هر دارایی، از نسبت بین دارایی‌های به اشتراگ گذاشته شده در یک استخر نقدینگی استفاده می‌کند. به عبارت دیگر، هر زمان که کاربران معامله‌ای را انجام ‌دهند، سهم یک دارایی خاص در یک استخر نقدینگی کم یا زیاد می‌شود. در نتیجه، نسبت بین دارایی‌های موجود در استخر و بنابراین، قیمت آنها تغییر می‌کند.

مانند بسیاری از بازارسازهای خودکار دیگر، در بالانسر نیز کاربران می‌توانند معاملات خود را از طریق هر کدام از استخرهای نقدینگی موجود که بهترین نرخ را ارائه می‌دهد، انجام دهند. بنابراین، معاملات ممکن است به صورت مستقیم (به عنوان مثال، تبدیل مستقیم ETH به ارز دیجیتال بالانسر) یا غیرمستقیم (به عنوان مثال، تبدیل ETH به تتر و سپس، تبدیل تتر به توکن BAL) انجام شوند.

ویژگی های ارز دیجیتال Balancer

به عنوان یک پلتفرم مبادلاتی غیرمتمرکز، هدف شبکه ارز دیجیتال Balancer ارائه خدمات به آن دسته از سرمایه‌گذاران و معامله‌گرانی است که می‌خواهند بدون وابستگی به واسطه‌های متمرکز، دارایی‌های خود را مبادله کنند یا به تأمین نقدینگی بپردازند. این بدان معنا است که برای استفاده از این پلتفرم، نیازی به ایجاد حساب کاربری و تکمیل مراحل احراز هویت نیست.

بالانسر عملکردهای مشابهی را با پلتفرم‌هایی همچون یونی سواپ (UniSwap) و سوشی سواپ (SushiSwap) ارائه می‌دهد، اما چند ویژگی‌ منحصربه‌فرد نیز دارد که آن را از رقبا متمایز می‌کند.یکی از تمایزهای اصلی بالانسر با سایر پلتفرم‌ها، میزان انعطاف‌پذیری و کنترلی است که به صاحبان استخرها می‌دهد.

مانند بیشتر بازارسازهای خودکار، هر زمان معامله‌ای از طریق استخرهایی که تأمین‌‌کنندگان نقدینگی بالانسر در تأمین نقدینگی آن نقش داشته‌اند، انجام شود، آنها نیز کارمزد آن معاملات را دریافت می‌کنند. این کارمزدها متناسب با سهم هر تأمین‌‌کننده در استخر نقدینگی، میان آنها توزیع می‌شود. با این حال، تفاوت شبکه ارز دیجیتال Balancer با دیگر بازارهای خودکار در این است که مدیران استخرها می‌توانند کارمزد استخر خود را تعیین کنند. رقم این کارمزد می‌تواند از ۰٫۰۰۰۱ درصد تا ۱۰ درصد متغیر باشد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال بالانسر

ارز دیجیتال bal در بالاترین قیمت خود تا محدوده 74.2دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 20.2 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه بالانسر در ناحیه حمایتی مهمی قرار گرفته است و نسبت به محدوده 19 دلار واکنش نشان داده است ، اما در حال حاضر روند نزولی را پیش گرفته است و برای تغییر روند میباست این ناحیه را حفظ نماید و مقاومت های 29.5 دلار و 30 دلار را بشکند تا بتواند یک روند صعودی پر قدرت را تشکیل دهد .

پیش بینی bal

پیش بینی و آینده قیمت ارز bal

در حال حاضر قیمت بالانسر در محدوده 20.2 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال bal می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :30.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :41.1دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :72.1دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :81.4دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :101دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *