پیشبینی و آینده قیمت ارز PROS/ رشد 60 درصدی پراسپر !

  • 4 آذر 1400
معرفی ارز PROS

رمزارز Prosper، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

ارز دیجیتال PROSPER یک پلتفرم پیش‌بینی و سرمایه گذاری با قابلیت کاهش ضرر کوتاه‌مدت مبتنی بر زنجیره هوشمند Binance است. همچنین این پلتفرم قصد دارد تا خود را با Chainlink ادغام کند.

شرکت Prosper از فیدهای قیمت Chainlink برای تعیین قیمت نهایی استفاده می کند. فیدهای قیمت غیرمتمرکز این امکان را می دهد که از دستکاری بازار جلوگیری شود و از امنیت بالایی برای وجوه کاربران اطمینان حاصل گردد.

ویژگی های ارز Prosper

Prosper یک بازار پیش‌بینی زنجیره‌ای متقابل و پلتفرم پوشش ریسک است که در فناوری تجمیع نقدینگی زنجیره ای پیشگام است.

این پلتفرم یک کار تکرارشونده انجام میشود یعنی به طور خودکار هر 10 ثانیه  سیستم راه اندازی می شود و آخرین شماره بلوک (± 15 بلوک) را در زنجیره هوشمند Binance بررسی می کند.

اگر استخرهای پیش‌بینی وجود داشته باشد که در محدوده بلوک بررسی‌شده [3695826–3695856 برای مثال بالا] به پایان برسد، روش Trigger را در قرارداد هوشمند prosper فراخوانی می‌کند و منتظر می‌ماند تا زمانی که تیریگر با قیمت نهایی از قرارداد زنجیره‌ای بازگردد.

به محض اینکه قرارداد Prosper Trigger را دریافت کرد، قیمت نهایی را برای استخرهای پیش‌بینی که به پایان رسیده است تعیین می‌کند. اگر روش Trigger نتواند فید قیمت را دریافت کند، آن عمل را تکرار می کند تا زمانی که از قرارداد فید Chainlink پاسخی دریافت کند.

هر قسمت پیش بینی کننده یک دوره تسویه حساب دارد که حدود نیمی از زمان کار پروسه استخر است. در طول دوره پذیرش پیش‌بینی،پلتفرم ارز دیجیتال Prosper در حال جمع‌آوری پیش‌بینی‌های کاربران در BSC با BNB و آوالانچ با AVAX است.

پس از پایان دوره پذیرش، Prosper به طور خودکار همان مقدار pbAVAX (که برابر با 1 AVAX بومی است) به جایگاه پیش‌بینی BSC و paBNB به استخر پیش‌بینی آوالانچ اضافه می‌کند.

برندگان آن دارایی های synthetix را طبق قانون اصلی تقسیم می کنند. پس از مشخص شدن نتیجه، کاربر آن توکن ها را به همان نسبت دارایی اصلی به موجودی خود دریافت می کند. توکن های synthetix را می توان به راحتی از طریق Prosper UI برای پیش بینی های آینده جایگزین یا استفاده کرد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال pros

ارز دیجیتال پراسپر در بالاترین قیمت خود تا محدوده 9.8 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 2.5 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه پس از شکست در روند نزولی توانسته نسبت به ناحیه حمایتی 1.6 دلار واکنش نشان بدهد و یک روند صعودی را با شکست مقاومت 2 دلار ایجاد نماید .

برای ادامه روند صعودی میبایست ناحیه های مقاومتی 3.2 دلار و 4.6 دلار را با قدرت بشکند تا به تارگت های خود و سقف تاریخی خود برسد .

پیش بینی ارز pros

پیش بینی و آینده قیمت ارز prosper

در حال حاضر قیمت پراسپر در محدوده 2.5 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال pros می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :3.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :4.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :7.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :8.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :11دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *