پیشبینی و آینده قیمت ارز Peak/ پیک دیفای در پایین در سطح تاریخی خود

  • 4 آذر 1400
معرفی ارز PEAK

رمزارز PEAK، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

این پلتفرم صندوق سرمایه گذاری مشترک است. اساس این پلتفرم این‌گونه است که پول کاربران و سرمایه‌گذاران را جمع کرده و در سبد دارایی‌های مختلف سرمایه‌گذاری می‌کند.

این قرارداد هوشمند توسط مدیران مختلف سازمان‌های مختلف، به شیوه‌ای غیر متمرکز، غیر مجاز و هوشمند اداره می‌شود. آنچه عاید این مدیران می‌شود نتیجه‌ی بهتر برای همه‌ی افرادی است که در این صندوق سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

همه‌ی افراد می‌توانند در نقش سرمایه‌گذار در این پلتفرم ایفای نقش کنند و سهمی از این صندوق را به خود اختصاص دهند. مدیران نیز می‌توانند با کمک این سرمایه‌ی جمع شده، در معاملات زنجیره‌ای شرکت کنند.

مزایای ارز دیجیتال پیک دیفای (PEAK)

صندوق‌های سرمایه‌گذاری سنتی در حال حاضر به شدت منسوخ شده‌اند. اما به جای آن‌های صندوق‌های سرمایه‌گذاری دیفای به وجود آمده‌اند که دارای مزایای بسیاری هستند. پیک دیفای نیز یکی از این صندوق‌ها است. این صندوق دارای مزایای بسیاری است که به شرح زیر است:

  • هیچ واسطه‌ای وجود ندارد که بتواند صندوق را کنترل کند.
  • از آنجا که قراردادهای هوشمند از اتوماسیون کاملی برخوردارند، هزینه‌ی کمتری از کاربران می‌گیرند. در نتیجه هیچگونه بوروکراسی یا مدیریتی وجود دارد که هزینه‌ی اضافی از شما دریافت کند.
  • این قراردادها ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته عمل می‌کند.
  • از آنجا که موانع موجود کمتر است، سرعت عمل بیشتر و استفاده از آن آسان‌تر است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (peak)

ارز دیجیتال peak در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.02 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده ۰.۲ دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند نزولی را در پیش گرفته است که تمام ناحیه های حمایتی خود را از دست داده و در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی و پایین ترین قیمت عرضه شده میتواند به پایین ترین سطح ممکن خود برسد.

برای ورود به پیک دیفای بهترین حالت ممکن ورود در ناحیه های شکست مقاومت و شرایط ثبات در روند صعودی میباشد که میتوانید به صورت پله ای ورود کنید .

پیش بینی ارز PEAK

پیش بینی و آینده قیمت ارز peak

در حال حاضر قیمت پیک دیفای در محدوده ۰.۲ دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال peak می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.26 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.3دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.58دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.62 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.7دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *