پیشبینی و آینده قیمت ارز IDEX/ پیش روی آیدکس تا 1 دلار !

  • 4 آذر 1400
معرفی ارز IDEX

رمزارز IDEX، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2019 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

IDEX  پیشرفته ترین صرافی رمزارز در جهان است. با ترکیب سرعت و ویژگی‌های یک مبادله متمرکز با امنیت سیستمی مانند DEX، IDEX تنها صرافی ارز رمزنگاری شده است که عملکرد یا امنیت را به کاهش نمی‌دهد.

سیستم تبادل جدید و ادغام سازندگان بازار با زیرساخت‌های موجود و تأمین نقدینگی عمیق به روشی ایمن، تبادل این رمزارز بیش از هر زمان و هر رمزارز دیگری آسان می کند. IDEX آینده بسیار روشنی دارد و برخی حتی آن را بیت کوین نسل آینده می‌خوانند.

اهداف و ویژگی های ارز دیجیتال IDEX

این رمزارز به عنوان نسل جدید رمزارزها به بازار عرضه شده است. این رمزارز که با تعداد بالا، سرعت شگفت انگیز و امنیت بی نظیر، در مدت زمان کمی پس از ارائه توجه بیشتر بازارها را به خود جلب کرده با سیستم بی نظیر خود، توسط تمام رمزارزها پشتیبانی می‌شود و سیستم دو لایه رمزگذاری شده آن اجازه عبور این رمزارز در میان کدهای رمزارزهای دیگر را به آن می‌دهد.

این سیستم هیچ یک از معیارهای رمزارز ایده‌آل را زیر پا نگذاشته است.

این رمز ارز همچنین برای Staking توسط نودهایی که ‌می‌خواهند تراکنش‌ها را به صورت خارج از زنجیره (Off-Chain) این صرافی تایید کنند نیز به کار ‌می‌رود. تایید کنندگان (ولیدیتورها) برای کاری که انجام ‌می‌دهند، توکن اضافی به عنوان پاداش دریافت ‌می‌کنند و اگر خطایی مرتکب شوند، رمز ارزهای استیک کرده خود را از دست ‌می‌دهند.

امکانات صرافی آیدکس برای معامله‌گران

  • اجرای لحظه‌ای معاملات: تهیه عادلانه جفت‌های معاملاتی توسط آیدکس، فرانت رانینگ و معاملات ناموفق را از بین ‌می‌برد. کاربران بهترین قیمت را دریافت ‌می‌کنند و بر روی هزینه گس، پول بیشتری ذخیره ‌می‌کنند. همچنین معاملات نیز به صورت لحظه‌ای اجرا ‌می‌شود.
  • بهترین قیمت‌ها: موتور معاملاتی صرافی IDEX سفارشات را از بین تمام منابع نقدینگی اجرا ‌می‌کند. بنابراین ‌می‌تواند بهترین قیمت را به کاربران ارائه دهد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال آیدکس

ارز دیجیتال IDEX در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.67 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.36 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند صعودی را ایجاد کرده که برای ادامه این روند صعودی میبایست از پس مقاومت 0.43 دلار بربیاید و ناحیه حمایتی 0.32 را حفظ نماید .

در صورت عدم شکست مقاومت های پیش رو میتواند تا ناحیه حمایتی 0.32 اصلاح قیمت داشته باشد و در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی انتظار میرود ریزش قیمتی تا محدوده 0.23 را داشته باشیم .

پیش بینی ارز IDEX

پیش بینی و آینده قیمت ارز IDEX

در حال حاضر قیمت آیدکس در محدوده 0.36 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال IDEX می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.6دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.1دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :3.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *