پیشبینی و آینده قیمت ارز API3/رشد 2 برابری api3 !

 • 4 آذر 1400
معرفی ارز api3

رمزارز API3، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

API3 یک تلاش مشترک برای ساخت ، مدیریت و کسب درآمد از APIهای غیرمتمرکز یا DAPI می باشد. DAPIها بلاکچین هستند و برای خدمات غیرمتمرکز API ساخته شدند و با استفاده از چندین نود اوراکل فعال شده توسط ارائه دهنده در فیدهای داده جمع شده ، بدون استفاده از شخص ثالث ، ساخته شده اند .

بعلاوه ، برای دستیابی به سیستمی غیرمتمرکز ، DAPIها و کل پروژه API3 از ابتدا یک مدل حاکمیت کاملا باز و مستقیم دارند که از توکن API3 و API3 DAO پشتیبانی می کند .

اگر بخواهیم به عبارت دیگر و به طور ساده پلتفرم API3 را به شما معرفی کنیم ، می توان گفت API3 بستری برای خدمات غیرمتمرکز API است که هدف آن زیرساخت های Web3 است . فیدهای داده به صورت غیرمتمرکز ارائه و اداره می شوند .

در وب استاندارد اینترنت ، APIها توسط سرویس های متمرکز میزبانی می شوند که منجر به خرابی یک نقطه می شود . بر عکس در اینجا ، داده ها در بین ارائه دهندگان مختلف توزیع می شوند و همچچنین توسط قراردادهای هوشمند قابل دسترسی هستند .

مزایای پروژه API3

با فراهم شدن امکان راه اندازی نود برای ارائه کنندگان API، خدمات رسانی به برنامه های بلاکچینی و مدیریت کلیه داده های مورد نیاز برای بهبود قابلیت اطمینان و کسب درآمد از اطلاعات، بسیار ساده تر خواهد شد.

در سیستم اوراکل، اپراتورهای برتر نود چین لینک توانسته اند با استفاده از محبوبیت و معروفیت روز افزون حیطه دیفای ها، درآمدی بالغ بر 100 هزار دلار در ماه داشته باشند.

اگر این میزان درآمد و پاداش مستقیما به ارائه کنندگان API برسد، می تواند بازار جدیدی برای آن ها ایجاد کرده و هزینه های برنامه هایی را که از داده های dAPI استفاده می کنند کاهش دهد.

یکی دیگر از مزایای API3 این است که به مصرف کننده اطلاعات امکان استفاده از یک بیمه درون زنجیره ای را می دهد. این بیمه آن ها را از سوء استفاده اوراکل ها محافظت کرده و خسارات ناشی را جبران می کند. این متد انگیزه ای برای نهاد حاکم بر API3 به منظور حفظ یکپارچه سازی و کیفیت داده ها فراهم کرده و درصورت شکست فناوری، امکان جبران می دهد.

کاربردهای توکن API3

 • استیکینگ : دارندگان این توکن می توانند آن را برای کسب درآمد و پاداش و شرکت در امور مدیریتی زنجیره، سهام گذاری و سپرده نمایند و پاداش کسب کنند.
 • حاکمیت و مدیریت : از آنجا که سهام داران درصدی از درآمد dAPI را دریافت می کنند، انگیزه مالی مستقیمی برای شرکت در رای گیری شبکه وجود دارد و توکن های سپرده شده، وثیقه هایی برای بیمه زنجیره هستند.
 • وثیقه یا Collateral: استخر استیکینگ به عنوان وثیقه ای برای بیمه کردن زنجیره عمل می کند.
 • پرداخت ها: عضویت در dApp ها از طریق شبکه dAPI قطعا هزینه دارد. بعلاوه، ارائه دهندگان اطلاعات، پرداختی ها را در قالب توکن API3 دریافت می کنند.
 • اختلافات یا Disputes: درصورت از دست رفتن درآمد به دلیل سوءعملکرد، از کارافتادگی یا داده های ناقص و نادرست، اپلیکیشن های غیرمتمرکز می توانند طرح دعوا برای رفع اختلافات و جبران خسارت نمایند. تیم API3 برنامه دارد تا از Kelaros برای حل و فصل دعاوی این چنین استفاده نماید.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال api3

ارز دیجیتال API3 در بالاترین قیمت خود تا محدوده 10.5 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 5.1 دلار معامله میشود.

پس از ایجاد یک روند صعودی در حال حاضر در حال اصلاح قیمتی میباشد و برای ادامه این روند صعودی میبایست ناحیه حمایتی 4.8 دلار را حفظ نماید .

در صورت حفظ ناحیه حمایتی میتواند در صورت شکستن ناحیه های مقاومتی 6.5 دلار و 7.9 دلار میتواند به سقف تاریخی خود نزدیک شود و حتی تارگت جدیدی را به ثبت برساند .

اما در صورت از دست دادن ناحیه قیمتی میتوانیم انتظار شکستن روند صعودی را داشته باشیم و افت قیمتی تا محدوده 3.2 دلار را پیش بینی کنیم .

پیش بینی ارز api3

پیش بینی و آینده قیمت ارز API3

در حال حاضر قیمت API3 در محدوده 5.1 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال API3 می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

 • پایان ۲۰۲۱ :7.7 دلار
 • پایان ۲۰۲۲ :8.8 دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :15.2 دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :17.5 دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :23.2 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *