پیشبینی و آینده قیمت ارز REQ/ ریکوئست آماده رشد 300 درصدی !

  • 3 آذر 1400
معرفی ارز REQ

ریکوئست یا Request یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز است که ارز دیجیتال آن با نماد REQ شناخته می شود.

شبکه Request خود یک سیستم پرداخت غیر متمرکز مبتنی بر Ethereum است که هر کسی می تواند درخواست پرداخت و دریافت پول را از طریق ابزار امن انجام دهد. این موضوع نیاز به اشخاص ثالث را حذف می کند تا راه حل ارزان تر و امن تر را ارائه دهد که با تمام ارزهای جهانی کار می کند.

هنگامی که یک کاربر یک درخواست برای پرداخت ایجاد می کند این پلتفرم آدرس پرداخت را که باید اختصاص داده شود تعریف می کنند و میزان آن را تعیین می کند.

ویژگی های ارز دیجیتال REQ

ویژگی اصلی و مهم این ارز دیجیتال منحصر به فرد، تراکنش های آن است که به صورت کامل توسط عموم مردم قابل بررسی و ارزیابی است. 

بنابراین آن دسته از شرکت ها و سازمان هایی که علاقه مند هستند، تمامی تراکنش های خود را به صورت شفاف در اختیار کاربران خود قرار دهند، می توانند از پلتفرم این ارز دیجیتال استفاده کنند. 

استفاده از ارز دیجیتال REQ، می تواند باعث جلب اعتماد مخاطبین به شرکت شود. و از این طریق کاربران می توانند نسبت به دریافت سود خود اطمینان بیشتری داشته باشند. 

به علاوه در ساختار این ارز دیجیتال، سه قسمت استفاده شده است که یکی شامل هسته مرکزی، لایه افزونه ها و لایه اپلیکیشن ها است. که در ادامه به بررسی وظایف کاری هر یک از این لایه ها می پردازیم.

اهداف ارز دیجیتال REQ

استفاده از اتریوم برای ارز دیجیتال REQ، این قابلیت را به پلتفرم REQ می دهد که از آن برای درخواست، ارسال و دریافت نقدینگی به صورت ارز دیجیتال بهره گیرد. 

هدف از ایجاد ارز دیجیتال REQ، ایجاد بستری به شکل درگاه پرداخت غیرمتمرکز با امنیت بالا است. این پروژه با در نظر گرفتن قوانین مالی هر کشور در سطح بین المللی فعالیت می کند، اما برای اولین بار توسط پی پال مورد استفاده قرار گرفت.

این پروژه، بخش ها و قوانین مختلفی برای شرکت های بزرگ و دولت ها نیز در نظر می گیرد. 

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (REQ)

ارز دیجیتال ریکوئست در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.43 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.2 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه ریکوئست در بلاتکلیفی کامل به سر میبرد و نتوانسته یک روند را تشکیل دهد ، در صورت حفظ ناحیه حمایتی و شکست مقاومت های 0.22 و 0.24 میتوانیم انتظار یک روند صعودی کوتاه مدت را داشته باشیم .

اما در صورتی که قدرتی از سمت بازار مشاهده نکنیم میتوانیم انتظار افت قیمت و از دست دادن ناحیه حمایتی را داشته باشیم .

پیش بینی ارز REQ

پیش بینی و آینده قیمت ارز ریکوئست

در حال حاضر قیمت ریکوئست در محدوده 0.2دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال REQ می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.98 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.56دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :3.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :4.8 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *