پیشبینی و آینده قیمت ارز MLN / ریزش 60 درصدی انزایم

  • 3 آذر 1400
معرفی ارز MLN

انزایم یا Enzyme در گذشته به نام Melon Protocol مطرح بود و اکنون با نام Enzyme Finance فعالیت می کند و ارز دیجیتال آن با نماد MLN در مارکت کریپتوکارنسی شناخته می شود.

انزایم یک زیرساخت غیرمتمرکز مدیریت دارایی است که بر روی بلاکچین Ethereum ساخته شده است.

افراد و جوامع می توانند با استفاده از انزایم Smart Vault ، استراتژی های سرمایه گذاری (یا اجرا) را بسازند ، مقیاس گذاری کرده و از آنها بهره ببرند که جدیدترین نوآوری ها را در امور مالی غیرمتمرکز به کار گیرند.

ویژگی ارز دیجیتال MLN

  • لیست شدن در صرافی‌های بزرگ

اضافه شدن رمز ارزهای جدید در لیست بازارهای صرافی‌ها به خصوص زمانیکه بازار در یک روند افقی قرار دارد یک عامل مهم در جهش قیمت آن ارز دیجیتال است.

  • همکاری با امور مالی غیر متمرکز

یکی دیگر از ویژگی های ارز انزایم اعلام خبر همکاری این پروتکل با شرکت های بزرگ از جمله شبکه Yearn Finance بود.

به واسطه این همکاری خزانه‌های Yearn در پروتکل انزایم در دسترس خواهند بود. مدیران سبدهای سرمایه‌گذاری در برنامه Enzyme قادر خواهند بود از استراتژی‌های ییلد فارمینگ موجود در پروتکل Yearn استفاده کنند.

  • افزایش ارزش قفل شده در پروتکل انزایم

اهداف و خصوصیات ارز (MLN)

Melon با هدف تقسیم قدرت مدیریت دارایی سنتی تشکیل شده است. حوزه ای که در طول تاریخ تحت سلطه مشاوران مالی و شرکت های حرفه ای بوده است. ایده این رمزارز مبتنی بر این است که موانع ورود به مدیریت دارایی را کاهش دهد و دسترسی مصرف کنندگان جهانی را بیشتر کند.

به عنوان مثال کاربران می‌توانند به راحتی از طریق MLN بر روی یک پروژه که توسط کاربر دیگری تعریف شده است بر اساس قوانین قراردادهای هوشمند، سرمایه گذاری کنند. این درحالی است که سرمایه گذاری بر روی پروژه‌های بزرگ در روش‌های قدیمی تر ممکن است ماه‌ها و یا سالها به طول بیانجامد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (MLN)

ارز دیجیتال انزایم در بالاترین قیمت خود تا محدوده 235 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 107 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه انزایم وارد یک روند نزولی شده و تاکنون توانسته نسبت به ناحیه حمایتی 100 دلار واکنش نشان دهد ، در صورتی که نتواند ناحیه حمایتی را حفظ نماید میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده 89 دلار را داشته باشیم .

پیش بینی ارز MLN

پیش بینی و آینده قیمت ارز انزایم

در حال حاضر قیمت انزایم در محدوده 107 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال MLN می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :158 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :195دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :299دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :380دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :494دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *