پیشبینی و آینده قیمت ارز POLS/ پولکا آماده شکستن سقف تاریخی 4.2 دلار!

  • 2 آذر 1400
معرفی ارز pols

پولکا استارتر یا Polkastarter یک پلتفرم بلاکچین است که ارز دیجیتال رنزنگاری شده آن با نماد POLS شناخته می شود.

پولکا استارتر با هدف بهبود کارکرد مواردی از جمله عرضه اولیه سکه (ICO) و به طور کلی سهولت جمع آوری کمک های مالی برای استارت آپ ها ارائه شده است با استفاده از سیستم دو لایه، محیطی امن و سریع در این زمینه را فراهم می آورد.

این پروژه که یک پلتفرم غیر متمرکز می باشد، در دسامبر 2020 راه اندازی شده است و همان طور که به آن اشاره کردیم، Polkastarter بر روی شبکه Polkadot (پولکادات) و توکن آن بر بستر Ethereum (اتریوم) فعالیت می کنند اما در نهایت به شبکه اصلی Polkadot مهاجرت خواهد کرد.

به عبارتی Polkastarter یک پلتفرم بلاکچین است که به منظور فراهم آوردن لانچ پد آسان برای استخرهای توکن و حراج های زنجیره ای طراحی شده است.

ویژگی ارز دیجیتال POLS

یکی از ویژگی‌های جذاب پروژه ارز دیجیتال پولکا استارتر، امکان جذب و جمع‌آوری سرمایه در این بستر است. با استفاده از این بستر، افراد می‌توانند به صورت فردی، گروهی یا برای شرکت یا مؤسسات مشخصی به جذب سرمایه بپردازند. در این پلتفرم افراد می‌توانند با استفاده از روش مزایده توکن به جذب سرمایه بپردازند. پولکااستارتر با داشتن این امکان، قدمی بزرگ در جهت تغییر ایده‌های برگزاری ICO و IEO برداشته است.

اخیراً روش جمع‌آوری و جذب سرمایه از طریق مزایده توکن‌ها توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. البته تاکنون مخالفت‌ها و انتقادات زیادی نیز به آن وارد شده است.

یکی دیگر از امکانات مهمی که از طریق این پلتفرم ارائه شده است، امکان تبادلات OTC با محافظت از رمز عبور کاربران است.

ویژگی‌های کلیدی این پروژه عبارتند از تعاملات میان بلاکچینی، اقدامات کامل در حوزه احراز هویت (KYC)، امکان لیست توکن‌ها به صورت غیر متمرکز و بدون محدودیت و … ، که وجود تمامی این ویژگی‌ها برای ایجاد یک محیط غیرمتمرکز تعیین‌کننده است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (POLS)

ارز دیجیتال POLS در بالاترین قیمت خود تا محدوده 4.2 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 3.17 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند صعودی پر قدرت را ایجاد کرده است و توانسته به سقف تاریخی خود نزدیک شود، در صورتی که بتواند حمایت 2.6 دلار را حفظ نماید و مقاومت 3.5 دلار را بشکند میتواند سقف تاریخی خود را بشکند و حتی یک پامپ تا محدوده 5 دلار را تجربه کند.

اما در صورتی که در ادامه روند صعودی با شکست مواجه شود میتواند تا ناحیه حمایتی 2.6 دلار اصلاح قیمتی را به دنبال داشته باشد و در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی میتوانیم ریزش قیمت تا محدوده 1.9 را انتظار داشته باشیم .

پیش بینی ارز pols

پیش بینی و آینده قیمت ارز پولکا استارتر (POLS)

در حال حاضر قیمت پولکا استارتر در محدوده 3.17 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال POLS می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :4.4دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :5.1دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :6.2دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :6.8دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :9.8دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *