پیشبینی و آینده قیمت ارز KLO/ کالائو در مسیر رسیدن به 2 دلار!

  • 2 آذر 1400
پیش بینی ارز KLO

ارز دیجیتال کالائو (KLO) پلتفرمی در بلاکچین آوالانچ (AVAX) است که هدف آن ساختن آینده دنیای دیجیتال و مجازی از طریق فناوری‌های مربوط به NFT و VR است.

کالائو (KLO) را می‌توان به عنوان یک اکوسیستم یکپارچه نامید که بر روی پلتفرم بلاکچین آوالانچ برای خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن غیرقابل تعویض (NFT) ساخته شده است.

کالائو یک محیط سازگار با تلفن همراه، با یک صرافی غیرمتمرکز مبتنی‌بر AVAX (DEX) با استفاده آسان برای کلکسیون‌ها همراه با قابلیت‌های یکپارچه‌سازی کیف پول و سهام فراهم می‌کند.

ویژگی­ های ارز دیجیتال کالائو

  • محصولات اصلی پلتفرم کالائو را می‌توان به دو بخش «Kalao Marketplace Engine» و «Kalao Gallery» تقسیم کرد.
  •  هر کدام از NFTها را می‌توان به‌صورت مستقیم از پلتفرم کالائو خرید و فروش کرد؛ به‌این‌ترتیب نیازی به انتقال به اپلیکیشن‌ها یا والت‌های دیگر نیست. کاربران همچنین می‌توانند از ابزار «Avalanche Creator-Studio» برای ساخت NFT و قرار دادن در پلتفرم کالائو استفاده کنند.
  •  صاحبان، خریداران و فروشندگان NFT با توجه به میزان مشارکت خود در فعالیت‌های مختلف در بازار کالائو، پاداش‌ دریافت می‌کنند.
  • بخش مربوط به «گالری کالائو» درواقع یک گالری مجازی از NFTهای هنرمندان است که می‌توان آن را با فنّاوری واقعیت مجازی، بازدید کرد؛ به‌این‌ترتیب بازدیدکنندگان گالری می‌توانند مجموعه‌ای از آثار هنری را در یک محیط ۳ بعدی واقعیت مجازی و بدون نیاز به هدست VR، مشاهده کنند. گالری کالائو علاوه‌بر اتاق‌های مجازی ۳ بعدی از قبل طراحی شده، قابلیت ایجاد یک گالری با تنظیمات دلخواه را هم فراهم می‌کند. این گالری‌های مجازی، هم بر روی کامپیوتر و هم بر روی گوشی‌های هوشمند، قابل‌اجرا هستند. فنّاوری ارائه شده توسط پلتفرم کالائو، این امکان را برای برگزارکنندگان رویدادها فراهم می‌آورد تا مناسبت‌های گوناگون را به‌صورت مجازی به‌تمامی افراد در نقاط مختلف جهان نمایش دهند.

هدف ارز دیجیتال KLO

هدف اصلی کالائو (KLO) سرعت بخشیدن به فرآیندی است که در آن فناوری واقعیت مجازی کار می‌کند و جهان‌های مجازی برای حمایت از تحول دیجیتال کسب‌وکارها در سراسر جهان ایجاد می‌کند.

همه اینها توسط Kalao (KLO) از طریق یک بازار مقرون به صرفه و کاربر پسند که بر روی فناوری بلاکچین آوالانچ اجرا می‌شود و با فناوری واقعیت مجازی VR گنجانده شده توسط Kalao به دست می‌آید.

دو محصول اصلی که کل سیستم کالائو (KLO) بر روی آنها استوار است، به نام موتور بازار کالائو و گالری کالائو شناخته می‌شوند.

آینده قیمت ارز KLO

پیش بینی و آینده قیمت ارز کالائو (KLO)

در حال حاضر قیمت کالائو در محدوده 1.07دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال poz می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :1.4دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :2.2دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :3.9دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :4.5دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :6.1دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *