پیشبینی و آینده قیمت ارز Front/ رشد 70 درصدی فرانتیر

  • 1 آذر 1400
آینده قیمت ارز front

رمزارز Frontier، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

 این نوع توکن‌ها در حال حاضر بخش بزرگی از تمام بلاکچین‌های معرفی شده را تشکیل می‌دهند و علت آن توانایی و قابلیت‌های بلاکچین اتریوم و پشتیبانی قوی این سیستم از رمزارزهای دیگر است. اتریوم درواقع توکن نسل دوم است و بسیاری از امکانات و قابلیت‌های آن بر روی بلاکچین‌های دیگر وجود ندارد.

فرانتیر در حال حاضر ۲۰ میلیون سکه در حال گردش در بازار دارد و مجموع سکه‌های آن طبق اعلام سازندگانش قرار است به ۱۰۰ میلیون برسد.

ویژگی ها و کاربرد های ارز frontier

فرانتیر یک لایه تجمع Chain Agnostic غیرمتمرکز است. با استفاده از این توکن، کاربران می‌توانند موقعیت‌های دارایی‌های سهام، تراکنش یا تبادل دارایی را ردیابی و مدیریت کنند و برنامه‌های DeFi بیشتری را در یک لحظه کاوش کنند.

فرانتیر همچنین در حال ساخت زنجیره Frontier است که یک بلاک چین مدیریت کلید غیرمتمرکز است و مبتنی بر SDM Cosmos است. FRONT نماد توکن فرانتیر است که در ادامه به کاربرد های توکن front اشاره میکنیم .

  • ذخیره و عرضه سکه‌ها
  • تقسیم‌ بندی نقدینگی‌ها بر اساس قوانین شخصی (DEX ها و AMM ها)
  • پروتکل پاداش محور ( با استفاده از سیستم‌های DeFi از طریق Frontier)
  • برای ایمن کردن شبکه FRONT در Frontier Chain کاربران می‌توانند با اجرای یک گره اعتبار سنج یا تفویض رمز به اعتبار سنج‌ها در آن شرکت کنند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال فرانتیر

ارز دیجیتال فرانتیر در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.54 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.2 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه روند صعودی خود را تشکیل داده و توانسته با شکست مقاومت 1 دلار به روند نزولی خود پایان دهد و یک روند صعودی پر قدرت را ایجاد کند در صورت اینکه بتواند مقاومت 1.40 دلار را بشکند میتواند به سقف تاریخی خود برسد و حتی یک تارگت جدید برای خود به ثبت برساند .

اما در صورت اینکه نتواند از پس مقاومت 1.4 دلار بر بیاید میتواند تا محدوده 1 دلار افت قیمت را به همراه داشته باشد .

پیش بینی ارز FRONT

پیش بینی و آینده قیمت ارز فرانتیر (front)

در حال حاضر قیمت فرانتیر در محدوده 1.2 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال front می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 1.9دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :2.3دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :3.6دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :4.3دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :5.9دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *