پیشبینی و آینده قیمت ارز CQT/کوالنت آماده برای پامپ 160 درصدی!

  • 1 آذر 1400
پیش بینی ارز cqt

کوالنت یا Covalent پروژه‌ ای است که می‌خواهد یک پایگاه داده غیرمتمرکز جهانی مبتنی بر بلاک چین ایجاد کند و ارز دیجیتال آن با نماد CQT شناخته می شود.

کوالنت ارائه دهنده داده های Blockchain است. توسعه دهندگان می توانند با API خود ادغام شوند تا نقاط داده ای مانند تراکنش ها، موجودی کیف پول، NFT ها و موارد دیگر را به ارمغان بیاورد.

این پروژه در بلاکچین اتریوم و تحت استاندارد ERC20 ساخته شده است.

ویژگی های ارز کوالنت ( CQT)

  • CQT یک توکن حاکمیتی است که به موجب آن دارندگان این ارز دیجیتال به پیشنهاداتی برای تغییر پارامترهای سیستم رای می دهند و حق رای دارند.
  • CQT توکنی است که میتوانید آن را استیک کرده و از سود استیک (ذخیره کردن) بهره مند شوید.
  • CQT یک رمز دسترسی به شبکه است که درخواست های داده را برای کاربران API برآورده می کند.

کاربرد ارز Covalent

کوالنت Covalent اطلاعات را از ده ها منبع شامل نودها (گره ها)، زنجیره ها (بلاکچین ها) و منابع داده جمع آوری می کند. API کووالانسی کاربران نهایی را با داده های شخصی از طریق کیف پول، از جمله عملکرد سرمایه گذاری فعلی و تاریخی در انواع دارایی های دیجیتال، تامین می کند. مهمتر از همه، کوالنت Covalent این داده ها را به شیوه ای سریع و سازگار باز می گرداند و تمام داده های مربوطه را در یک API ارائه می دهد.

با دستیابی به تناسب محصول-بازار، تیم کوالنت در حال برنامه ریزی برای اجرای مرحله بعدی پروژه است که تمرکززدایی پیشرونده ای است که باعث می شود شبکه کووالانسی تحت مالکیت و اداره کاربران آن باشد. البته، توکن CQT نقش اساسی در این زمینه بازی میکند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (cqt)

ارز دیجیتال کوالنت در بالاترین قیمت خود تا محدوده ۱.۵۴ دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.94 دلار معامله میشود.

در حال حاضر در بازه زمانی روزانه در مسیر یک روند نزولی قرار دارد و حمایت ناحیه 0.82 یکی از مهمترین نواحی حمایتی CQT میباشد که در صورت از دست دادن این ناحیه حمایتی میتوانیم افت قیمت تا محدوده 0.33 را انتظار داشته باشیم .

اما در حال حاضر توانسته این ناحیه حمایتی را حفظ کند و در صورت حفظ این ناحیه و شکست مقاومت 1.15 دلار میتواند وارد یک روند صعودی کوتاه مدت شود .

آینده قیمت ارز cqt

پیش بینی و آینده قیمت ارز کوالنت (cqt)

در حال حاضر قیمت کوالنت در محدوده 0.94دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CQT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :1.4دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :2.1دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :4.1دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :4.5دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :5.7دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *