پیشبینی و آینده قیمت ارز OOE/ رشد 80 درصدی اوپن اوشن !

  • 30 آبان 1400
اینده قیمت ارز ooe

رمزارز OOE، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم های بایننس کوین و اتریوم فعال است.

پروتکل OpenOceanیک الگوریتم مسیریابی هوشمند دارد که به‌وسیله آن بهترین قیمت‌ها را از صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز جمع‌آوری کرده و به کاربر نشان می‌دهد تا معامله‌ای با لغزش قیمت یا اسلیپیج (Slippage) کم و اجرای سریع تراکنش تجربه کنند.

استفاده از پلتفرم اوپن اوشن رایگان است و کاربران تنها لازم است فی شبکه و کارمزد صرافی‌ها را بپردازند.

کاربرد ارز دیجیتال OOE

این پلتفرم امکان ایجاد بازار فروش  داده‌های غیر متمرکز را برای افراد فراهم می کند. و امکان تبادل اطلاعات یا فروش آن ها را دارید. این روش سبب افزایش دسترسی افراد به داده ها و مانع از انحصار طلبی شرکت‌های بزرگ مثل گوگل، فیس بوک می شود.

سازمان‌ها نیز امکان ایجاد بازار مختص به خودشان را برای تبادل داده‌ها دارند. این بازارها امکان تجارت را فراهم می کنند یا می‌توانند مرتبط با یک فعالیت صنعت یا یک هدف خاص باشد به عنوان مثال بازاری برای داده‌های پزشکی مرتبط با بعضی بیماری‌های خاص باشد.

اکوسیستم ooe  ایجاد لینک برای داده‌های شما و همچنین نگهداری داده های شما را بر عهده می گیرد. به دلیل استفاده از بلاکچین، همه چیز شفاف و قابل ثبت شدن است. هر وقت که کسی داده‌ ای بخر، ارسال کند یا بفروشد این تراکنش ها ثبت می شود.

ویژگی‌های ارز Open Ocean

در حال حاضر پروتکل اوپن اوشن یک پروتکل تجمیع است که تمامی تریدرها جریان اصلی ارز دیجیتال را به مبادله بین زنجیره‌های مختلف با بهترین قیمت‌ها از طریق تجمیع صرافی‌های غیرمتمرکز دعوت می‌کند.

به‌علاوه تجمیع صرافی‌های متمرکز را نیز شامل می‌شود که می‌تواند مبادله لحظه‌ای را در صرافی‌های متمرکز جریان اصلی تجمیع کند.

راه‌کار نو‌آورانه اوپن اوشن برای کاربران، ارائه بهترین کارمزدها با پایین‌ترین اسلیپیج است؛ مسیریابی بین پروتکل‌های مختلفی پخش‌ خواهد شد که به بهترین مبلغ کارمزد تراکنش می‌انجامد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (OOE)

ارز دیجیتال OPEN OCEAN در بالاترین قیمت خود تا محدوده 4 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.48 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند نزولی را تشکیل داده است و در حال حاضر حمایت 0.43 دلار باعث شده تا بتواند نسبت به این محدوده پولبک بزند و وارد یک روند صعودی بشود اما تا زمانی میتوانیم امیدوار به صعود اوپن اوشن باشیم تا بتواند این ناحیه حمایتی را حفظ کند .

در صورتی که ناحیه حمایتی 0.43 از دست برود میتواند ریزش 40 درصدی را تجربه کند و تا محدوده 0.28 افت قیمت را به همراه داشته باشد .

پیش بینی ooe

پیش بینی و آینده قیمت ارز اوپن اوشن (ooe)

در حال حاضر قیمت اوپن اوشن در محدوده 0.48 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ooe می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 0.79دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.3دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :۲.۳دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :۲.۵دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :۳.۴دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *