پیشبینی و آینده قیمت ارز DAR/ رشد 90 درصدی دالارنیا

  • 30 آبان 1400
پیش بینی ارز dar

ارز دیجیتال اختصاصی بازی (mines of dalarnia) با نماد اختصاری (DAR) در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. این توکن، در حقیقت توکن بومی بازی معادن دالارنیا است. کاربران این بازی در ازای بازی کردنشان در این بازی می‌توانند این توکن را به دست بیاورند. این توکن کاربردهای مختلفی دارد.

گیمرها می‌توانند از این توکن برای خرید یا کرایه کردن آیتم‌های درون بازی استفاده کنند، می‌توانند با استفاده از توکن‌هایی که در اثر موفقیت‌ها و پیروزی‌هایشان در بازی به دست آورده‌اند، زمین بخرند و زمین‌هایشان را اجاره دهند، می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های مربوط به بازی با استفاده از توکن‌های (DAR) مشارکت کنند و غیره. پس این توکن در اصل یک توکن حاکمیتی به شمار میرود. این ارز دیجیتال هم اکنون در رتبه 245 قرار دارد.

کاربردهای ارز دیجیتال DAR

ارز درون بازی: بازیکنان می‌توانند از DAR برای خرید و اجاره آیتم‌های درون بازی در بازار آن استفاده کنند.

انگیزه دادن به بازیکنان: بازیکنان می‌توانند با فروش آیتم‌هایی درون بازی که از طریق اجرای مأموریت‌ها یا پیروزی در مسابقات به دست آورده اند، DAR به دست آورند. بعلاوه، بازیکنانی که در این بازی قطعه زمین داشته باشند هم می‌توانند این زمین را به بازیکنان دیگر اجاره دهند تا در آن به کند و کاو بپردازند.

حاکمیت: دارندگان توکن DAR می‌توانند درباره پیشنهادات مرتبط با اقتصاد بازی، سیاست‌های معدن‌چیان و سایر اجزای توسعه بازی تصمیم گیری کنند.

پاداش استیکینگ: کاربران می‌توانند DAR را استیک کنند تا به امکانات و محتوای بیشتری دسترسی پیدا کنند همچنین به پاداش استیکینگ.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (DAR)

ارز دیجیتال دالارنیا در بالاترین قیمت خود تا محدوده 16.5 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 3.95 دلار معامله میشود.

در حال حاضر در یک روند صعودی بسیار قدرتمندی قرار گرفته است و در صورت ادامه این روند صعودی و شکست مقاومت 4 دلاری و تثبیت آن میتواند وارد یک روند مطمئن شود ، حتی تارگت های 8 دلار و 10 دلار هم دور از ذهن نیست .

اما در صورت شکست روند صعودی و عدم تثبیت در محدوده 4 دلار میتواند افت قیمت تا محدوده حمایتی 2.8 دلار را داشته باشد .

آینده ارز DAR

پیش بینی و آینده قیمت ارز دالارنیا (DAR)

در حال حاضر قیمت دالارنیا در محدوده 3.95 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DAR می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 6.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :9 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :16.5دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :17.9دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :29دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *