پیشبینی و آینده قیمت ارز BZRX/ بی زد ایکس 1 دلاری !

  • 30 آبان 1400
پیش بینی ارز bzrx

رمزارز BZRX در سال ۲۰۱۸ توسط تام بین (Tom Bean) موسس و پایه‌گذار آن و همچنین کایل کیستنر (Kyle Kistner) مدیر بخش اجرایی آن، عرضه شد. 

BZRX رمز حاکمیت bZx است که به دارندگان آن اجازه می‌دهد رأی دهند و در امور حاکمیتی دخالت کنند. از طرف دیگر دارندگان این توکن می‌توانند با استفاده از توکن‌های خود، سهمی از هزینه‌های پروتکل را بپردازند.

اهداف و ویژگی های توکن BZRX

یکی از مهمترین هدف هایی که ارز bzx network دارد این است که به مردم کمک کند تا آن ها بتوانند بدون وابستگی به واسطه های خارجی ، معاملات مارجین را انجام دهند و یا وام بگیرند.

bzx network در بستر اتریوم فعالیت می کند و نقطه قوت این سیستم این است که این سیستم با استفاده از رمز هوشمند ، خودش را از سایر رقیبانش در بازار ارزهای دیجیتال جدا می کند.

در ابتدا از ارزهای دیجیتال و توکن ها فقط به منظور شرط بندی و یا سفته بازی استفاده می شد . مردم در آن زمان اعتراض زیادی در مورد نحوه کاربرد این ارزها داشتند، اما امروزه کاربرد ارزهای دیجیتال به واسطه پدیدآمدن اپلیکیشن های مالی تغییر پیدا کرده است. 

 bzx network یکی از همین ارزهای دیجیتالی است که نقش قدیمی ارزهای دیجیتال را عوض کرد و می توان گفت که وقتی این ارز هدف ارائه خدمت به مردم را دارد پس یقینا در آنده هم خوش می درخشد. 

شرکت‌هایی نظیر bZx در کنار دیگر پروتکل‌های محبوب DeFi مانند Compound و MakerDAO، اثرات مثبت بسیار زیادی داشته اند . یکی از آن تاثیرات این است که مردم به راحتی می توانند برای انجام معاملات خود وام بگیرند و تاثیر مثبت دیگر این است که ارزهای دیجیتال در دنیای رمزارزها به اصلیت خودشان برگشته اند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (BZRX)

ارز دیجیتال BZRX در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.76 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.29 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی هفتگی توانسته به محدوده 0.22 واکنش نشان دهد و برای شکل گیری یک روند صعودی کافیست محدوده حمایتی 0.22 را حفظ کند و در وهله ی اول میبایست از پس مقاومت 0.48 دلار بربیاید تا بتواند به تارگت های خود نزدیک شود .

اما در صورت از دست دادن ناحیه 0.22 میتواند افت قیمت تا محدوده 0.14 دلار را داشته باشد .

آینده قیمت ارز bzrx

پیش بینی و آینده قیمت ارز بی زد ایکس (BZRX)

در حال حاضر قیمت بی زد ایکس در محدوده 0.29 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال BZRX می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 0.63دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.1دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.3دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2.5دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :3.4دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *