پیشبینی و اینده قیمت ارز FIDA/رشد 50 درصدی بنفیدا

  • 29 آبان 1400
آینده قیمت ارز FIDA

رمزارز Bonfida، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم سولانا ساخته شده است.

بنفیدا یا Bonfida شکاف بین Serum و Solana و کاربر را پر می کند و ارز دیجیتال آن با نماد FIDA شناخته می شود.

در وب سایت رسمی این پروژه گفته شده “هدف ما این است که نشان دهیم که چه چیزی را می توان در قویترین شبکه Blockchain یعنی سولانا انجام داد”

اهداف ارز دیجیتال FIDA

تیم بونفیدا ایده اصلی خود را از فعالیت سرم روی شبکه سولانا الهام گرفته است و بازار مالی غیرمتمرکز را یک بازار بسیار آینده‌دار می‌بیند. آن‌ها معتقدند حوزه دیفای می‌تواند به بازاری با یک میلیارد کاربر و به‌ارزش ۱۰ تریلیون دلار دست پیدا کند؛ بنابراین باید زیرساخت‌های لازم را برای آن فراهم کرد.

به همین منظور، پلتفرم Bonfida قصد دارد علاوه‌بر این که از شبکه سولانا به‌خاطر سرعت بالا، هزینه پایین و مقیاس‌پذیری جهانی‌اش استفاده می‌کند، ابزارهای حرفه‌ای معامله‌گری در اختیار کاربران قرار دهد که کاربران بتوانند بهترین تجربه را در امور مالی غیرمتمرکز داشته باشند.

هدف اصلی بونفیدا این است که برترین رابط کاربری گرافیکی Serum شود و البته معتقد است در حال حاضر توانسته به این جایگاه دست پیدا کند؛ زیرا تمام نیازهای کاربران سرم را برطرف می‌کند و بهترین تجربه کاربری و طراحی را دارد.

بونفیدا به‌دنبال این است که بازارهای منحصربه‌فرد را در Serum لیست کند و برای انجام این کار، هولدرهای FIDA باید در رای‌گیری‌های هر کدام مشارکت کنند و در صورت تصویب، آن بازار به پلتفرم اضافه خواهد شد. بونفیدا برای تامین نقدینگی بازارهای اضافه شده، از بازارسازها خودکار (AMM) کمک خواهد گرفت.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال بنفیدا (FIDA)

ارز دیجیتال FIDA در بالاترین قیمت خود تا محدوده 108 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 8.47دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه توانسته یک روند صعودی را تشکیل دهد و برای ادامه این روند صعودی میبایست از پس یکی از مقاومت های مهم در محدوده 9.9 دلار بر بیاید ، در صورت شکست این مقاومت میتواند رشد خوبی تا محدوده 12 دلار و 15 دلار داشته باشد .

اما در صورت شکست در روند صعودی میتواند افت قیمت تا ناحیه حمایتی 7.6 دلار را داشته باشد و در صورتی که این ناحیه حمایتی را از دست بدهد میتواند ریزش تا محدوده 6.1 دلار را تجربه کند .

پیش بینی ارز fida

پیش بینی و آینده قیمت ارز بنفیدا (FIDA)

در حال حاضر قیمت بنفیدا در محدوده 8.47 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال FIDA می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 13.5دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :15.1دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :19.4دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :21.1دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :55.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *