پیشبینی و آینده قیمت ارز TLM/ تریلیوم آماده پامپ تا 1 دلار !

 • 29 آبان 1400
پیش بینی ارز TLM

الین وردز یا Alien Worlds یک بازی در بستر بلاکچین است که ارز دیجیتال آن با نماد TLM شناخته می شود.

بازی‌های بلاکچینی به تدریج جای خود را در دنیای ارزهای دیجیتال باز میکنند. در این بازیها معمولا از توکنها به عنوان الماس و پول مجازی در بازی استفاده میشوند. برای مثال میتوانید با استفاده از توکن، سلاحهای خود در بازی رو قویتر کنید یا برای خود وسایلی بخرید که در بازی در برابر دیگر بازیکنان از آنها استفاده کنید.

Alien Worlds یک متاورس DeFi NFT است که رقابت اقتصادی و همکاری بین بازیکنان را شبیه سازی می کند.

این امر با انگیزه دادن به بازیکنان برای رقابت در به دست آوردن Trilium (TLM) ، که برای کنترل سازمانهای خودمختار غیرمتمرکز (“Planet DAOs”) و دسترسی به گیم پلی اضافی مورد نیاز است ، حاصل می شود.

بازیکنان در متاورس Alien worlds، می‌توانند با استفاده از توکن‌های NFT به استخراج تریلیوم بپردازند، در جنگ‌ها شرکت کنند و ماموریت‌های مختلف بازی را تکمیل کنند.

کاربرد توکن TLM

 • حاکمیت سیاره‌ها: هولدرهای TLM می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌های خود در سیاره انتخاب شده، در حاکمیت آن شرکت داشته باشند و پاداش‌های متنوعی دریافت کنند. سیاره‌ها همان سازمان‌های خودمختار (DAO) هستند.
 • پول مخصوص بازی: تریلیوم، پول مخصوص بازی Alien worlds است که از آن برای خرید و ارتقا آیتم‌ها، شرکت در ماموریت‌ها و جنگ‌ها و سایر فعالیت‌های درون بازی استفاده می‌شود.
 • سپرده‌ گذاری: همچنین امکان سپرده‌گذاری یا استیکینگ این توکن در هر سیاره فراهم است تا به این طریق، بازیکنان در استخراج TLM و توکن‌های NFT شرکت کنند.
 • خرید NFT: کاربران می‌توانند با استفاده از این توکن، آیتم‌های درون بازی را که به صورت توکن NFT صادر می‌شوند خرید کنند، و با آن تریلیوم استخراج کنند و همچنین در جنگ‌ها و ماموریت‌ها شرکت کنند.
 • مشوق روند بازی: کاربران فعال می‌توانند در ازای بهبود اکوسیستم بازی و فعالیت‌های خود، توکن TLM دریافت کنند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (TLM)

ارز دیجیتال تریلیوم در بالاترین قیمت خود تا محدوده 5.93 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.31 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی هفتگی یک ناحیه حمایتی بسیار قدرتمند برای خود ایجاد کرده است و در صورت حفظ این روند میتواند به ادامه روند صعودی خود امیدوار باشد ، برای ادامه روند صعودی میبایست از پس مقاومت 0.4 بربیاید تا بتواند الگوی صعودی خود را تکمیل نماید اما در صورت افت قیمت و از دست دادن ناحیه حمایتی 0.21 میتواند ریزش قیمتی تا محدوده 0.1 را تجربه کند .

آینده قیمت ارز TLM

پیش بینی و آینده قیمت ارز تریلیوم (TLM)

در حال حاضر قیمت تریلیوم در محدوده 0.31 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال TLM می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

 • پایان ۲۰۲۱ : 0.79 دلار
 • پایان ۲۰۲۲ :1.1دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :2.3دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :2.9دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :4.1دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *