پیشبینی و آینده قیمت ارز MBOX/ رشد 200 درصدی موباکس

  • 29 آبان 1400
پیش بینی ارز MBOX

رمز ارز MBOX در حقیقت توکن یک بازی می باشد که فعالیت خود را در سال 2021 از طریق ساخت توکن های NFT منحصر به فرد و با داشتن زیرساخت های مناسب در بستر دیفای (DeFi) و گیمینگ آغاز کرده است.

به پروژه هایی که به صورت همزمان در 3 زمینه گیمینگ، دیفای و NFT فعالیت می کنند GameFi می گویند که موباکس نیز در همین دسته بندی قرار می گیرد.

کاربرد ارز دیجیتال MBOX

توکن MBOX در اکوسیستم موباکس، سه کاربرد دارند. اولین کاربرد آن، مشارکت در حاکمیت سیستم است. هولدرهای این توکن می‌توانند در طرح‌های پیشنهادی MOBOX مشارکت کنند و برای توسعه زیرساخت و بازی‌های این پلتفرم، رای دهند. علاوه بر این، کاربران این سیستم می‌توانند با استیک کردن توکن‌های موباکس، درآمد کسب کنند. سومین کارکردی که توکن‌های MBOX دارند، پاداش بازی‌های انجام شده است. افرادی که بازی‌های موباکس را انجام می‌دهند، به عنوان جایزهْ توکن MBOX دریافت می‌کنند.

اهداف موباکس (MBOX)

پروژه موباکس به‌دنبال این است که علاوه بر کسب منفعت توسط شرکت‌ها، کاربران پلتفرم‌ها و خدمات مختلف نیز به‌اندازه مشابه بتوانند کسب درآمد، سود یا منفعت داشته باشند. این پروژه معتقد است، بسیاری از سازمان‌ها در ابتدا با اهدافی مانند جلب یا افزایش رضایت مشتری، پا به میدان می‌گذارند؛ اما در واقع هیچ عایدی مثبتی برای کاربرانشان ندارند.

موباکس با استفاده از قراردادهای هوشمند و به‌کارگیری ابزارهای مختلف، به‌دنبال پیاده‌سازی یک اکوسیستم کاملا غیرمتمرکز است که کاربران به‌ازای زمانی که در این پلتفرم صرف می‌کنند و در آن مشارکت می‌کنند، پاداش دریافت کنند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (MBOX)

ارز دیجیتال موباکس در بالاترین قیمت خود تا محدوده 10.9 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 8.1 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند صعودی بسیار قدرتمند رو ایجاد کرده و برای شکستن سقف تاریخی خود میبایست محدوده 10 دلار را بشکند تا بتواند یک تارگت جدید برای خود به ثبت برساند .

در صورتی که در ادامه روند صعودی نتواند مقاومت های خود را بشکند میتواند اصلاح قیمت تا نواحی حمایتی را تجربه کند اما با توجه به روند شکل گرفته بعید به نظر میرسد که محدوده حمایتی 5.5 دلار را از دست بدهد .

آینده قیمت ارز MBOX

پیش بینی و آینده قیمت ارز موباکس (MBOX)

در حال حاضر قیمت موباکس در محدوده 8.1 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال MBOX می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 12.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :14.9دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :29.3دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :32.1دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :45 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *