پیشبینی و آینده قیمت ارز COIN98/ کوین 98 آماده برای رسیدن به سقف تاریخی !

 • 29 آبان 1400
پیش بینی ارز COIN98

ارز دیجیتال کوین 98 (Coin98) یک راه حل غیرمتمرکز مالی (DeFi) است که به کاربران امکان دسترسی به مبادله‌های میان زنجیرهای، استیکینگ و ییلد فارمینگ را می‌دهد.

صرافی Coin98 خود را به عنوان جمع کننده نقدینگی چند زنجیره‌ای توصیف می‌کند که از دارایی‌های مختلف بلاکچین از جمله اتریوم، بایننس اسمارت چین، سولانا و ترون پشتیبانی می‌کند.

Coin98 همچنین یک کیف پول بین پیشنهادهای خود دارد که بیش از 20 شبکه در هر دو سیستم عامل تلفن همراه و دسکتاپ پشتیبانی می‌کند.

کاربرد توکن coin98

 • کارمزد تراکنش: در هر معامله‌ای که روی دکس کوین ۹۸ انجام می‌شود، کابران باید کارمزد تراکنش را با C98 بپردازند.
 • توسعه محصول: درآمد حاصل از کارمزد معاملات تا حدی برای توسعه محصولات آینده و رشد اکوسیستم Coin98 مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • مشوق برای سپرده‌گذاران: بخشی از کارمزد‌های تراکنش به تامین‌کنندگان نقدینگی اختصاص می‌یابد.
 • حاکمیت: کاربران می‌توانند سی۹۸ را برای به‌دست آوردن قدرت بیشتر سپرده‌گذاری کنند و در رای‌گیری‌های حاکمیتی که با هدف تغییر و بهبود مدیریت پلتفرم انجام می‌شود، شرکت کنند.
 • حق عضویت ویژه: کاربران با توجه به تعداد C98ای که هولد می‌کنند از مزایای پلتفرم بهره‌مند می‌شوند و می‌توانند از سرویس‌های محصولات جدید مثل Coin98 Launchpad استفاده کنند یا می‌توانند در رویدادهایی که شرکای استراتژیک پلتفرم مثل بایننس، کایبر نتورک و Coingecko برگزار می‌کنند، شرکت کنند.

هدف ارز دیجیتال کوین 98

کوین 98 پروتکلی است که با هدف ایجاد اکوسیستمی برای محصولات دیفای و دسترسی آسان‌تر برای کابران این حوزه روی کار آمده است. پروژه‌هایی همچون صرافی‌های غیرمتمرکز، پروتکل‌های وام‌دهی، بازی‌های بلاکچین محور، پروژه‌های On-chain و … بر بستر این پروتکل فعالیت می‌کنند.

علاوه‌ بر این در پروژه ارز دیجیتال Coin98 پروژه‌های چند بلاکچینی نیز امکان فعالیت دارند. پروژه ارز دیجیتال کوین 98 در تلاش است به عنوان یکی از برجسته‌ترین و راحت‌ترین پروتکل‌ها به کاربران حوزه دیفای این امکان را بدهد که بدون نیاز به داشتن اطلاعات عمیق در حوزه بلاکچین، به فعالیت در این زمینه بپردازند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (coin98)

ارز دیجیتال کوین 98 در بالاترین قیمت خود تا محدوده 5.15 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 3.1 دلار معامله میشود.

در حال حاظ حمایت 3 دلاری باعث شده روند نزولی شکل گرفته متوقف شود و به این محدوده مهم واکنش نشان دهد ، در صورت حفظ این ناحیه میتواند با شکستن مقاومت های 3.4 و 3.8 دلار وارد یک روند صعودی شود اما در صورتی که این ناحیه مهم حمایتی را از دست بدهد میتواند یک ریزش قیمت 50 درصدی را به دنبال داشته باشد و به پایین ترین محدوده قیمتی خود برسد .

آینده قیمت ارز COIN98

پیش بینی و آینده قیمت ارز کوین 98 (coin98)

در حال حاضر قیمت کوین 98 در محدوده 3.1 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال coin98 می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

 • پایان ۲۰۲۱ : 4.2 دلار
 • پایان ۲۰۲۲ :6 دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :10.2دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :11.9دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :15.4دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *