پییشبینی و آینده قیمت ارز PNG/رشد 80 درصدی پانگولین !

  • 27 آبان 1400
آینده ارز PNG

رمزارز PNG، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد.

ارز دیجیتال Pigeoncoin با نماد PGN در سال 2018 برای نخستین بار در بازار ارزهای دیجیتال عرضه شد. پروژه Pigeoncoin با هدف ایجاد یک پیام‌رسان ایمن که حریم خصوصی کاربران را به طور کامل پاسداری می‌کند، آغاز به کار کرد.

بلاکچین اتریوم به دلیل هزینه‌ی بالایی که از کاربران دریافت می‌نماید هزینه‌های معاملاتی کاربران را افزایش می‌دهد.

اما به علت اینکه پلتفرم پانگولین بر دو بلاکچین استوار است توانسته با تکیه بر بلاکچین آوالانچ این ویژگی را دارا باشد و هزینه‌های کمتری را برای معامله میان کاربران به عنوان کارمزد از آن‌ها دریافت نماید.

همین امر می‌تواند استفاده از این پلتفرم را توسعه‌ی بیشتری ببخشد.

مزایای ارز دیجیتال پانگولین (PNG)

افرادی که از ارز اختصاصی این صرافی استفاده می‌کنند از سود آوری بیشتری برخوردار هستند. ارز اختصاصی این پلتفرم مانند ابزاری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا برای امور مدیریتی و به عنوان منبع پاداش از این ارزها استفاده کنند.

این پاداش در اختیار کاربرانی قرار می‌گیرد که این صرافی را از نظر نقدینگی تامین می‌کنند. این امر به این دلیل است که سازندگان تلاش می‌کنند اقتصاد توکن محور آن‌ها منصفانه بوده و مشمول امتیاز تیم توسعه نباشد.

این بدان معنی است که توکن‌ها تماما در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و تیم سازنده چیزی را از آن خود نخواهد نمود. از طرفی اگر کاربری تامین کننده‌ی نقدینگی این پلتفرم محسوب می‌شود می‌تواند از هزینه‌ی‌معاملات یا همان کارمزد نیز درصدی را دریافت نماید.

ویژگی ارز دیجیتال پانگولین (PNG)

همانطور که گفتیم این پلتفرم در هر دو بلاکچین اولنچ و اتریوم مستقر است و ویژگی‌های مثبت هرکدام را با یکدیگر ادغام می‌کند تا بتوان سرعت معاملات را افزایش داده و هزینه‌ی کمتری را از سرمایه‌گذاران دریافت کند.

این پلتفرم با بیش از ۱۰۰۰ ارز منحصر به فرد، مانند ملی میان دو اکوسیستم در حال فعالیت است. این صرافی غیرمتمرکز توانسته به کاربران آوالانچ اجازه دهد به برنامه‌های دیفای دسترسی پیدا کنند.

این پلتفرم از همه‌ی ارزهای مبتنی بر دو بلاکچین‌ پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم از مدل فناوری یونی سواپ استفاده می‌کند و به دلیل استقرار بر آوالانچ هزینه‌های کمتری را از کاربران دریافت می‌نماید. در نتیجه تجربه‌ی لذت بخش‌تری را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. علاوه بر ارتقاء عملکرد قابل توجهی که این پلتفرم داشته، کاربران از نشانه‌ها و ارز اختصاصی این پلتفرم نیز‌ می‌توانند در امور حاکمیتی استفاده کنند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (PNG)

ارز دیجیتال پانگولین در بالاترین قیمت خود تا محدوده ۱.۰۴ دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.95 دلار معامله میشود.

در محدوده زمانی روزانه PNG یک روند صعودی مطمئن رو آغاز کرده و برای ادامه مسیر خود نیاز به شکستن مقاومت 2.5 دلار دارد ، در صورتی که بتواند ناحیه حمایتی 1.6 دلار را حفط کند میتواند وارد یک روند صعودی شود اما در صورتی که این ناحیه از دست برود میتواند به پایین ترین محدوده قیمتی خود برسد و افت قیمت تا 0.89 را تجربه کند .

پیش بینی ارز PNG

پیش بینی و آینده قیمت ارز پانگولین (PNG)

در حال حاضر قیمت پانگولین در محدوده 1.95 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال PNG می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 3.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :3.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :6.9دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :7.4دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :9.7دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *