پیشبینی و آینده قیمت ارز ORN/ارز اوریون 20 دلاری!

  • 27 آبان 1400
پیش بینی ارز orn

ارز دیجیتال اوریون (ORN) یک پروژه متن باز و مبتنی بر اقتصاد غیر متمرکز (معروف به DeFi) است که اساساً به جهت جمع‌آوری نقدینگی از ارائه‌دهندگان نقدینگی برتر بازار، یا همان صرافی‌ها، ایجاد شده است.

در واقع اوریون به کاربران کمک می‌کند که بهترین سود را از سرمایه خود به دست آورند و در کنار آن ریسک کار با صرافی‌های مختلف را نیز از بین می‌برد.

ویژگی ارز دیجیتال اوریون

سیستم متصل به ارز دیجیتال اوریون قصد دارد که به یک پلتفرم همه‌جانبه تبدیل شود، بنابراین توسعه‌دهندگان این سیستم، مجموعه بزرگی از محصولات و اکوسیستم را به معامله‌گران ارائه می‌دهند. در ادامه این قابلیت‌ها و محصولات را نام می‌بریم و به طور اجمالی معرفی می‌کنیم.

پایانه معامله‌گری اوریون

پایانه معامله‌گری اوریون (Orion Trading Terminal) پلتفرمی است که به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که در API واحد و جهانی خود به خرید و فروش کوین‌های مختلف بپردازند. تنها با یک کلیک، کاربران می‌توانند سفارشات را به طور همزمان در چندین صرافی مختلف ثبت کنند تا بهترین قیمت برای آنها پیدا شود.اگر کاربران بخواهند روی پروژه‌های نوآورانه بلاکچینی سرمایه‌گذاری کنند یا قصد خرید توکن‌های جدید را داشته باشند، می‌توانند این گونه تراکنش‌ها را در پایانه معامله‌گری اوریون به انجام برسانند.

اپلیکیشن مدیریت پرتفوی

به جای بررسی حساب‌های مختلف در صرافی‌های مختلف به جهت نظارت بر سبد سهام (پرتفوی)، سیستم اوریون این پروسه را به وسیله جمع‌آوری همه اطلاعات مرتبط با یکدیگر در یک ابزار واحد برای کاربر، به طرز قابل توجهی تسهیل کرده است.

فروشگاه اپلیکیشن

اوریون فروشگاهی برای اپلیکیشن‌های غیر متمرکز دارد که کاربران می‌توانند برای خرید نرم‌افزارهای مبتنی بر اوریون از آنها استفاده کنند. بسیاری از این نرم‌افزارها، توسط افراد شخص ثالث و در پروتکل توسعه داده شده‌اند. برخی از اپلیکیشن‌هایی که کاربران می‌توانند به آنها دسترسی داشته باشند، عبارتند از:

  • اپلیکیشن‌های مخصوص آربیتراژ
  • ربات معامله‌گری الگوریتم‌دار
  • سیستم ادغام پرداخت

همکاری با شرکت‌ها

ارز دیجیتال orn

افزونه افزایش نقدینگی برای صرافی‌ها

ارز دیجیتال orn افزونه خاص خودش را دارد که صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز می‌توانند آن را در پلتفرم خود نصب کنند تا در تجمیع نقدینگی اوریون مشارکت داشته باشند. این قابلیت همچنین به بازارسازها نیز این امکان را می‌دهد که با کارمزد کمتری به خرید و فروش بپردازند.

ستخر نقدینگی مشترک اوریون

کارگزاران در واقع ارائه‌دهندگان نقدینگی هستند که سرمایه‌ها را در صرافی‌ها نگه می‌دارند و از طرف کاربران سفارشات مختلف را ثبت می‌کنند. آنها برای ملحق شدن به استخر نقدینگی، حداقل مقداری از توکن ORN را استیک می‌کنند. هر چه توکن ORN بیشتری در اختیار داشته باشند، برای ثبت سفارشات کارمزد بیشتری دریافت می‌کنند.

راه‌اندازی صرافی غیر متمرکز

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال اوریون (ORN)

ارز دیجیتال اوریون در بالاترین قیمت خود تا محدوده 29.7 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 7.3 دلار معامله میشود.

در محدوده زمانی روزانه در یک ناحیه بسیار مهمی قرار گرفته است و حمایت 6.5 دلار باعث شده تا ارز اوریون بتواند به این محدوده واکنش نشان دهد و برای یک روند صعودی پر قدرت آماده شود .

در صورت حفظ این محدوده حمایتی میتوان در صورت شکست ناحیه های مقاومتی 9.3 و 13 دلار وارد یک روند صعودی پر قدرت شود و به تارگت های خود نزدیک شود ، اما در صورت شکست ناحیه حمایتی میتوانیم انتظار تغییر روند را داشته باشیم و حتی تا محدوده 3.5 دلار افت قیمت داشته باشد .

اینده قیمت ارز orn

پیش بینی و آینده قیمت ارز اوریون (orn)

در حال حاضر قیمت اوریون در محدوده 7.3 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال orn می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 11.4دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :14.2دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :29.1دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :32.2دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :44.9دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *