پیشبینی و آینده قیمت ارز MED/حمایت مدی بلاک تا 1 دلار !

  • 26 آبان 1400
پیش بینی ارز med

مدی بلاک Medibloc یکی از پروژه های صنعت بلاکچین است که قصد دارد با ویژگی های بلاکچین به علم پزشکی کمک کند. با استفاده از این پروژه افراد با بارگذاری پرونده های پزشکی خود بر روی بلاکچین، ارز دیجیتال مدی بلاک را به عنوان پاداش دریافت میکنند، از طرف دیگر پزشکان و محققان با پرداخت هزینه به این پروژه از اطلاعات مربوطه برای کارهای تحقیقاتی استفاده میکنند.

مدی بلاک medibloc از یک پروزه متن باز یا Open Source بر روی بلاکچین است و خود را به عنوان “یک اکوسیستم اطلاعات درمانی غیرمتمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین برای بیماران، ارائه‌کنندگان درمان و محققان” معرفی می‌کند. بستر بلاکچین امکان رسیدگی سریع و دقیق به اطلاعات پزشکی بیماران را فراهم میکند.

ارز دیجیتال مدی‌ بلاک با علامت اختصاری MED هم اشتراک‌گذاری سوابق پزشکی در سیستم را با پاداش دادن آسان می‌کند و هم بیماران و هم ارائه‌کنندگان خدمات درمانی پاداش خواهند گرفت. بیماران میتوانند از توکن مدی بلاک برای پرداخت نسخه های پزشکی از این توکن استفاده کنند.

هدف ارز دیجیتال Medibloc

هدف MediBloc این است که با استفاده از استانداردهای توکن متعدد در طول شبکه آزمایشی واقعاً قابل همکاری باشد و شبکه اصلی Panacea با استفاده از کیت توسعه نرم افزار Cosmos (SDK) راه اندازی شود. پس از توسعه بلاکچین Panacea MediBloc ، توکن MediBloc به کوین بومی MediBloc تبدیل شد. کوین MED برای یک اکوسیستم غیرمتمرکز مراقبت های بهداشتی بسیار مهم است و رفتار و مشارکت صادقانه را تشویق می کند. اینها را می توان از طریق کیف پول MediBloc رومیزی ذخیره کرد.

MediBloc با هدف ایجاد یک اکوسیستم مراقبت های بهداشتی غیرمتمرکز با محوریت بیمار طراحی شده است. همچنین ،مدی بلاک به بیماران حق حاکمیت و خودمختاری بر داده های پزشکی خود را می دهد و اجازه می دهد به راحتی و با خیال راحت به اشتراک گذاشته شود. این برای بیماران ، متخصصان مراقبت های بهداشتی و ارائه دهندگان داده های مراقبت های بهداشتی به طور یکسان مفید است.

ویژگی های مدی بلاک

  • امنیت بالا: مدی بلاک بر روی بستر بلاکچین است بنابراین امنیت در پروژه مدی بلاک تضمین میگردد و هیچ اطلاعاتی از بین نمیرود.
  • سیستم پاداش: مدی بلاک با کاربرانی که اطلاعات و پرونده های پزشکی خود را در این سیستم بارگذاری کنند، پاداش میدهد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال مدی بلاک

ارز دیجیتال مدی بلاک در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.98 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.074 دلار معامله میشود.

مدی بلاک در دو محدوده حمایتی 0.05 و مقاومتی 0.1 معامله میشود، در صورت شکست هر ناحیه میتواند وارد یک روند شود و در صورت شکل گیری روند صعودی میتواند به تارگت های 0.17 و 0.29 دلار برسد که در صورت تثبیت این روند میتوانیم انتظار پامپ مدی بلاک را داشته باشیم .

اما در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی 0.05 وارد روند نزولی میشود و حتی میتواند به محدوده 0.03 هم افت قیمت داشته باشد .

آینده قیمت ارز med

پیش بینی و آینده قیمت ارز مدی بلاک (med)

در حال حاضر قیمت مدی بلاک در محدوده 0.074 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال med می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 0.14دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.23دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.54دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.63دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *