پیشبینی و آینده قیمت ارز SENSO/سنسو جدید ترین ارز متاورسی

  • 25 آبان 1400
آینده قیمت ارز SENSO

سنسو یا SENSO ارز دیجیتال درون پلتفرمی Sensorium Galaxy ، یک پلتفرم VR اجتماعی است که هدف آن بازنگری در نحوه تعامل مردم با یکدیگر و تجربه هنرها است.

توکن سنسی در شبکه بلاک چین اتریوم و تحت استاندارد ERC20 ایجاد شده است.

توکن SENSO تمام معاملات ارزشمند را در Sensorium Galaxy ، جهانی جایگزین که با مشارکت هنرمندان ، تولیدکنندگان و شرکتهای سرگرمی در حال ساخت است ، پیش می برد.

پلتفرم Galaxy Sensorium تا انتهای 2021. به طور مستقیم در دسترس خواهد بود. این فناوری اولین بار در سال 2019 در نمایشگاه الکترونیکی سرگرمی (E3) در لس آنجلس به مردم معرفی شد.

ویژگی ارز دیجیتال سنسو (SENSO)

Galaxy Sensorium نسل جدید پلت فرم VR اجتماعی است که انقلابی در ارتباطات دیجیتال بواسطه احساس حضور ایجاد می کند. بیشتر از هر زمان دیگری به افرادی که دوستشان دارید و چیزهایی که از آنها لذت می برید میتوانید نزدیک شوید.

هزاران فعالیت VR با کیفیت بالا برای بیدار کردن حواس و ایجاد ارتباطات مکرر ، متنوع و قوی تر با انسان در سنسو وجود دارد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال سنسو

ارز دیجیتال سنسو (SENSO) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 34دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.9دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه توانسته یک روند صعودی را تشکیل دهد و تا مقاومت 2 دلار پیش روی داشته اما نسبت به این مقاومت واکنش نشان داده و نتوانسته از پس این مقاومت بربیاید ، در حال حاضر تا محدوده 1.8 دلار اصلاح قیمتی را به همراه داشته است .

در صورتی که بتواند این مقاومت را بشکند میتواند حتی تا 4.5 دلار پیش روی داشته باشد ، اما در صورت عدم شکست مقاومت 2 دلار میتواند ریزش تا محدوده حمایتی 1.2 دلار را تجربه کند .

سنسو با مارکت کپ 20 میلیون میتواند رشد خوبی را به همراه داشته باشد اما در صورتی میتواند روند رو به رشد خودش را داشته باشد که در صرافی های معتبر لیست شود و به ارز های برتر متاورسی بپیوندد.

پیش بینی SENSO

پیش بینی و آینده قیمت ارز سنسو (SENSO)

در حال حاضر قیمت سنسو در محدوده 1.9 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SENSO می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 3.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :4.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :6.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :8.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :10.6 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *