پیشبینی و آینده قیمت ارز Boson/ بوسون آماده برای شکست سقف تاریخی 10 دلار

  • 25 آبان 1400
آینده قیمت ارز boson

رمزارز Boson Protocol، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

 این پلتفرم با استفاده از NFT های رمزگذاری شده با نظریه بازی‌ها، با هدف از بین بردن واسطه‌هایی که تجارت الکترونیکی را به یک فرآیند پیچیده و گران قیمت تبدیل می‌کنند، باعث تغییر شکل تجارت الکترونیکی شده است.

کاربرد ارز دیجیتال بوسون (boson)

این توکن می‌تواند استیک شود و برای هماهنگی معاملات، کارمزد را کم می‌کند و همچنین برای حاکمیت شبکه نیز استفاده می‌شود. این امر به هولدرهای این توکن در اینکه اپراتورهای پروتکل چگونه کار بکنند و سرمایه چگونه از dCommece DAO استفاده شود، حق رای می‌دهد.

این توکن‌ها به شکلی ارزش گذاری می‌شوند که هزینه “حداقل استخراج” حاصل از پردازش هر معامله حاصل می‌شود. آن‌ها همچنین از هزینه‌ای که اشخاص ثالث هنگام خرید داده از بازار داده Web3 بُسُن پروتکل (Boson Protocol) پرداخت می‌کنند، بهره مند می‌شوند.

هدف توکن بوسون

هدف بُسُن پروتکل (Boson Protocol) ایجاد فضای رو به رشد مالی غیرمتمرکز (DeFi) و پلی بین تجارت در دنیای واقعی و داده‌های ارائه شده توسط کاربر است. این شامل چندین ویژگی منحصر به فرد است که به آن کمک می‌کند تا این خلا را پر کند. برخی از آن‌ها عبارتند از:

  • dCommerce DAO
  • Web3 Data Marketplace
  • توکن‌های اشیا

چشم انداز بُسُن پروتکل (Boson Protocol) این است که با کمک مالی و تسریع در توسعه مجموعه‌ای از برنامه‌های کاربردی برای ایجاد اختلال (disrupt)، تجزیه (unbundle) و دموکراتیزه شدن تجارت، بتواند یک اکوسیستم تجاری غیرمتمرکز را فعال کند.

آنچه مورد نیاز است روشی برای اجرای بی اعتمادی معاملات تجاری با حداقل واسطه‌های انسانی یا داوران است. فناوری اصلی بُسُن پروتکل (Boson Protocol) با نشانه گذاری محصولات و خدمات دنیای واقعی و داده‌های تجارت در یک بازار دیجیتال لیکویید، ساخته شده بر اساس DeFi، بسترهای تجارت الکترونیکی را منقطع می‌کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال بوسون

ارز دیجیتال بوسون (boson) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 10 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 3.6دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه توانسته یک روند صعودی پر قدرت رو ایجاد کند و برای ادامه این روند نیازمنده شکستن مقاومت 4 دلاری میباشد که در صورت شکست این مقاومت میتواند به تارگت های بهتری دست یابد .

اما در حال حاضر پس از رو برو شدن با مقاومت 4 دلار اصلاح قیمتی را به همراه داشته و تا ناحیه 3.6 دلار افت قیمت داشته است ، در صورتی که ناحیه حمایتی 2.3 دلار را از دست بدهد میتواند ریزش قیمتی را به دنبال داشته باشد اما با توجه به شکل گیری روند صعودی پر قدرت این احتمال بعید به نظر میرسد .

پیش بینی ارز boson

پیش بینی و آینده قیمت ارز بوسون (boson)

در حال حاضر قیمت بوسون در محدوده 3.6دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال boson می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : ۰.۰۹۸ دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :۰.۱۱ دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :۰.۲۲ دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :۰.۳۴دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :۰.۵۲ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *