پیشبینی و آینده قیمت ارز TTT/ ترنسفر توکن آماده برای شکستن سقف تاریخی 19 دلار

  • 23 آبان 1400
آینده قیمت ارز TTT

رمزارز TTT، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2019 به بازار جهانی وارد شد.

The Transfer Token که با نماد اختصاری TTT به نمایش در می‌آید نوعی ارز دیجیتالی رمز پایه و یا رمز نگاری شده به شمار می‌رود. این ارز دیجیتالی توسط Atom Solutions ساخته شده و توسعه پیدا کرده است.

ارز دیجیتالی TTT در واقع نماد و نشانه بومی کیف پول دیجیتالی ترانسفر توکن است.

این ارز دیجیتال با هدف اولیه تغییر و تحول در چشم انداز فعلی مبادله ارز و حواله های ارزی خارجی طراحی شده و توانسته است از زمان تاسیس تا کنون توانسته است تغییرات بنیادی زیادی در این زمینه ایجاد کند.

در واقع این ارز دیجیتالی می‌تواند با سودآوری بیشتر برای کاربران و دارندگان خود در مبادلات ارزی همراه باشد.

ویژگی‌های ارز دیجیتال ترنسفر توکن (TTT)

ترنسفر توکن دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از سایر ارزهای مشابه متمایز می سازد.در ادامه به 2 ویژگی اصلی این ارز میپردازیم .

کاهش هزینه‌های مبادلات ارزی

از جمله مهمترین ویژگی های TTT این است که می تواند در زمینه تجارت ارزی و مبادلات در سطح بین المللی با صرف کمترین کارمزد و هزینه به کاربران خدمات ارائه کند.

در واقع هزینه های مربوط به داد وستد و مبادله های ارزی با استفاده از این شبکه با کاهش چشمگیری همراه بوده و به حداقل ممکن رسیده است.

قدرت توزیع سهام

ترنسفر توکن دارای قدرت توزیع سهام است، به این ترتیب کاربران و دارندگان این توکن می توانند بخشی از هزینه‌های ناشی از خرید و فروش سایر کاربران در بستر کیف پول دیجیتالی را به صورت هفتگی به عنوان پاداش دریافت کنند.

این مقدار از هزینه دریافت شده، نسبت به مقدار ارز دیجیتال ترنسفر توکنی که در حساب کیف پول خود دارند، محاسبه می شود و سپس به آن‌ها باز گردانده می‌شود. در واقع باید بگوییم که این ویژگی مهمترین ویژگی ارز دیجیتال ترنسفر توکن محسوب می شود.

معمولا، تقریبا 50 درصد از هزینه‌های ناشی از مبادله و تجارت با استفاده از کیف پول ترنسفر توکن به کاربران بازگردانده می‌شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال TTT

ارز دیجیتال ترنسفر توکن (TTT) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 19 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 12.3 دلار معامله میشود.

در حال حاضر در بازه زمانی روزانه توانسته یک روند صعودی پر قدرت را تشکیل دهد و در صورت شکست 2 مقاومت مهم و کلیدی 13.3 و 15.9 دلار میتواد به سقف تاریخی خود برسد و رکورد جدیدی را به ثبت برساند .

اما در صورت عدم شکست مقاومت های پیش رو امکان اصلاح قیمت تا ناحیه حمایتی 10 دلار وجود دارد که در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی میتواند افت قیمت تا محدوده 8.3 دلار را داشته باشد .

پیش بینی ارز TTT

پیش بینی و آینده قیمت ارز ترنسفرتوکن (TTT)

در حال حاضر قیمت ترنسفر توکن در محدوده 12.3 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال TTT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 18 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :21 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :34دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :38دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :50دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *