پیشبینی و آینده قیمت ارز CTC/ رشد 100 درصدی کردیت کوین

  • 23 آبان 1400
آینده قیمت ارز CTC

رمزارز CTC، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد.

Creditcoin یک شبکه سرمایه‌گذاری اعتباری بدون مرز است که از فناوری بلاکچین پشتیبانی می‌کند. این شبکه فعال بین بلاکچین دسترسی به وام‌های رمزنگاری شده برای افراد غیر بانکی را فراهم می‌کند و با ذخیره سوابق اعتبار و معاملات خود در یک دفترچه عمومی به ساخت تاریخچه اعتبار آنها کمک می‌کند.

برای از بین بردن شکاف بین بانک‌های سنتی و تعاملات غیر بانکی در بازار در حال ظهور و ایجاد اعتبار، CTC یک راه حل کامل ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های شبکه کردیت کوین (CTC)

در ادامه میخواهیم به ویژگی های شبکه کردیت کوین بپردازیم .

یک سیستم وام دهی خودپایدار

با تقاضای روز افزون برای دریافت وام‌های کوچک و اعتبارسنجی در بازارهای در حال ظهور ، انتظار می‌رود CTC حداقل با 1 میلیون کاربر با حدود 150 هزار وام در ماه بتواند به کاربران خدمات ارائه کند. بنابراین انتظار می‌رود که خرید و نگهداری Creditcoin رشد قابل توجهی را تجربه کند. ضمن این که با افزودن تاریخچه اعتبار بیشتر به شبکه ارزش شبکه Credit نیز افزایش خواهد یافت. به همین دلیل کل سیستم وام Creditcoin خودپایدار است.

دارا بودن از سطح امنیت بالا

شبکه Creditcoin سطح بالایی از امنیت را برای کاربر تضمین می‌کند زیرا سیستم کاملاً غیرمتمرکز و عمومی است. کاربران می‌توانند در حالی که اطلاعات شخصی خود را خصوصی نگه می‌دارند تاریخچه اعتبار خود را با هر وام دهنده احتمالی به اشتراک بگذارند، بنابراین از هرگونه حمله سایبری و هکری جلوگیری می‌شود و سرمایه گذاران می‌توانند براساس سابقه اعتباری شبکه ارائه شده، شرایط را ارزیابی و در نهایت تصمیم‌گیری کنند.

ویژگی های ارز CTC

دارا بودن پشتیبانی سرمایه گذاران برجسته Fintech

Creditcoin یک پروتکل مبتنی بر بلاکچین ده میلیون دلاری است که توسط Gluwa و Aella Credit دو مبتکر برجسته فین تک مستقر در سانفرانسیسکو تأسیس و ساخته شده است.

شبکه وام دهنده رمزنگاری غیرمتمرکز و بدون خطر

شبکه Creditcoin با بهره‌گیری از واقعیت فناوری بلاکچین، یک بازار اعتباری شفاف برای دارایی‌های ارز رمزپایه ایجاد می‌کند و به کاربر این امکان را می‌دهد بدون اعتماد به شخص ثالث و بدون پذیرفتن ریسک مالی بیش از حد اهداف و رویاهای خود را دنبال کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال CTC

ارز دیجیتال کردیت کوین (CTC) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 8.9 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 2.94دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک الگوی پرچم تشکیل داده است و در صورت خارج شدن از هر سمت میتواند یک دامپ یا پامپ قیمتی را به همراه داشته باشد .

در حال حاضر پس از ایجاد یک روند صعودی به محدوده 3.4 دلار واکنش نشان داده و در حال اصلاح قیمت میباشد ، در صورتی که بتواند از محدوده 3.5 دلار بگذرد و الگو پرچم را به سمت بالا بشکند میتواند رشد قابل توجهی داشته باشد و حتی تا محدوده 6.5 دلار رشد قیمتی داشته باشد .

اما در صورت ادامه اصلاح قیمت و از دست دادن حمایت 2.1 میتواند ریزش تا محدوده 1 دلار را تجربه کند .

پیش بینی ارز CTC

پیش بینی و آینده قیمت ارز کردیت کوین (CTC)

در حال حاضر قیمت کردیت کوین در محدوده 2.94 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CTC می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 5.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :6.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :8.2دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :10 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :13.7دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *