پیشبینی و آینده قیمت ارز SAFE MOON/ سیف مون در ماه !

  • 22 آبان 1400
پیش بینی و آینده قیمت SAFEMOON

ارز دیجیتال SAFE MOON در ماه مارس امسال یعنی سال 2021 معرفی شد. ارز سیف مون یک توکن مالی غیرمتمرکز BEP-20 است که در اکوسیستم Binance Smart Chain (BSC) در 8 مارس 2021 راه اندازی شد و دارای چندین ویژگی مانند پاداش‌های استاتیک، جمع آوری نقدینگی و استراتژی سوزاندن توکن به صورت دستی است.

ارز دیجیتال سیف مون مشابه سایر ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین است و بر خلاف سایر ارزها، هدف از آن رفع نوسانات قیمت است. این ارز دیجیتال که از زمان راه‌اندازی شاهد افزایش قیمت بوده است، جدیدترین ارز رمزنگاری شده موفق است.

Safe Moon نوعی آلت کوین است که یک اکوسیستم مالی متمرکز بر اساس (CeFi) بوده و رقیبی برای اکوسیستم مالی غیرمتمرکز اتریوم (DeFi) است.

کاربرد ارز دیجیتال سیف مون

  • اولین مورد در عملکرد سیف مون، Reflection است که از آن به عنوان پاداش‌های استاتیک نیز یاد می‌شود. این به معنی آن است که در معاملات Safe Moon هزینه‌ای که به عنوان کارمزد دریافت می‌شود بین دارندگان توکن توزیع می‌شود.
  • مورد دوم هزینه‌ای است که برای معاملاتی که به مخازن نقدینگی مختلف در Pancake Swap و سایر سیستم‌عامل‌ها تعلق می‌گیرد، پرداخت می‌شود. به این عملکرد جمع آوری نقدینگی یا تولید توکن LP نیز گفته می‌شود.
  • جزء سوم از عملکرد سیف مون، توکن سوزی است که در هر معامله‌ای اتفاق می‌افتد.

هدف ارز دیجیتال سیف مون (SAFE MOON)

هدف سیف مون مطرح کردن نام خود از طریق پروژه‌های مختلف که یکی از آنها اضافه کردن قابلیت توکن‌های NFT است، بوده تا از این طریق تا پایان سال میلادی ارزش توکن آن به آسمان‌ها برسد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال Safe moon ادعا کرده‌اند که هدف این ارز دیجیتال جدید، حل مشکلات سایر رمز ارزها، از جمله رفع نوسانات شدید قیمت توکن و جلوگیری از تمایل افراد به فروش سریع آنها و نوسان‌گیری، راه‌اندازی شده است. در واقع ارز Safe moon با گرفتن جریمه ده درصدی از فروشندگان از این مشکل جلوگیری می‌کند.

سیف مون اهداف دیگری نیز در آینده برای خود در نظر داد که می‌توان از فعالیت به عنوان یک صرافی غیر قابل معاوضه (NFT) و مشارکت در پروژه‌های خیریه آفریقا و ایجاد برنامه‌های آموزشی بازار کریپتو نام برد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال SAFE MOON

ارز دیجیتال سیف مون (SAFE MOON) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 0.0000065 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.0000036 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه سیف مون نتوانست ناحیه حمایتی 0.0000039 رو حفظ کند و تا محدوده 0.0000036 ریزش قیمت را به همراه داشته ، در صورتی که ناحیه حمایتی 0.0000034 را هم از دست بدهد میتواند ریزش 30 درصدی را تجربه کند و تا محدوده 0.0000024 افت قیمت داشته باشد .

پیش بینی SAFEMOON

پیش بینی و آینده قیمت ارز سیف مون (SafeMoon)

در حال حاضر قیمت سیف مون در محدوده 0.0000036 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال safemoon می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 0.0000054 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.0000065 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.000011 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.000013دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.000024دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *