پیشبینی و آینده قیمت ارز ANC/ آنکر در آستانه رسیدن به 8 دلار

 • 22 آبان 1400
آینده قیمت ارز ANC

Anchor یک پروتکل Savings مبتنی بر بلاکچین ترا (Terra) است که به کاربران سود کم‌نوسان ۲۰ درصدی ارائه می‌دهد. این پلتفرم توسط آزمایشگاه Terraform ایجاد شده و در ۱۷ مارچ ۲۰۲۱ (۲۷ اسفند ۹۹) راه‌اندازی شده است. 

پروتکل ANC یک بازار پول بین وام‌دهنده (کسی که به دنبال کسب سود ثابت بر روی استیبل‌کوین‌هایش است) و وام‌گیرنده (کسی که به دنبال دریافت وام استیبل کوین بر روی دارایی‌های وثیقه گذاشته خود است) ایجاد کرده است.

در ابتدا، پروتکل انکر به افزایش تقاضا برای UST کمک کرد، که یک استیبل کوین با پشتوانه دلار مبتنی بر شبکه ترا است. هدف کلی توکن UST این است که تبدیل به یک پروتکل بین‌زنجیره‌ای شود، تا کاربران بتوانند توکن‌های بومی لایه اول Terra را وام بگیرند.

ویژگی‌ ارز دیجیتال انکور پروتکل (ANC)

افرادی که به عنوان پس انداز کنندگان در این پروتکل مشغول به فعالیت هستند می‌توانند با حساب پس انداز لنگر در این پروژه، سود 20 درصدی به دست آورند.

لنگر، نرخ ثابت 20 درصد را با ضمانت اصل به این افراد پرداخت می‌کند. توسعه دهندگان این ارز بر این باروند که، برای نمونه چنانچه شما 1000 دلار به انکور پروتکل واریز کنید می‌توانید به صورت سالیانه، 200 دلار سود کسب نمایید.

مبلغ این سود به صورت دلار به حساب شما واریز خواهد شد. انجام این عملیات بدون هیچ گونه شرایط و ضوابط سختگیرانه‌ای است و یا شما نیازی به افتتاح حساب و یا تایید سند و قفل سرمایه‌تان نیز نخواهید داشت.

بنابراین هر یک از افراد و کاربران در سراسر جهان قادر خواهند بود تا کیف پول Terra که کیف پول مخصوص این پروژه است را ایجاد نمایند و در این امر شرکت کنند. بنابراین و برای مشارکت در این رویداد کاربران به تنها چیزی که نیاز دارند اینترنت است.

سرمایه گذاران پروتکل آنکر (ANC)

 • آلامدا ریسرچ (Alameda Research): این شرکت در هنگ کنگ واقع شده و در سال ۲۰۱۷ بنیانگذاری شده است. آلامدا بیش از ۱۰۰ میلیون دلار دارایی دیجیتال را مدیریت می‌کند و روزانه بین ۶۰۰ میلیون تا ۱.۵ میلیارد دلار محصولات مختلف را مبادله می‌کند؛ مانند کوین‌ها و آلتکوین‌های بزرگ و مشتقات آنها.
 • بی‌آر کپیتال (BR Capital): یک شرکت اقتصادی کریپتویی است که بر روی بلاک‌چین‌ها تمرکز دارد. این شرکت همچنین معاملات فرکانس‌بالا و بازارسازی نیز انجام می‌دهد.
 • دلفی دیجیتال (Delphi Digital): این شرکت در سال ۲۰۱۸ در نیویورک راه‌اندازی شده است. دلفی یک شرکت مستقل تحقیقاتی و مشاوره در حوزه رمز ارزهاست.
 • درگونفلای کپیتال (Dragonfly Capital): این شرکت در سان فرانسیسکو واقع شده و بر روی رمز ارزها تحقیق و سرمایه‌گذاری می‌کند.
 • جامپ کپیتال (Jump Capital): یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر (Venture Capital) است که از سال ۲۰۱۲ فعالیت می‌کند. تمرکز اصلی این شرکت بر روی لوازم پزشکی است؛ اما در زمینه کریپتو نیز سرمایه‌گذاری می‌کند.
 • SCB 10X: یک هولدینگ تحت مدیریت بانک تجاری سیام (SCB) است که در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شده است. هدف این هولدینگ گسترش نوآوری‌های تکنولوژی است و همکاری‌های استراتژیکی با شرکت‌های بزرگ ایجاد می‌کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال آنکر

ارز دیجیتال آنکر (ANC) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 8.39 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 3.5 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه در یک روند صعودی قرار گرفته است و توانسته ناحیه حمایتی 3.3 دلار را حفظ نماید که در صورت از دست دادن این ناحیه حمایتی میتواند افت قیمت 20 درصدی را تجربه کند و تا ناحیه 2.65 دلار ریزش داشته باشد .

اما در حال حاضر با شکل گیری روند صعودی میتواند با شکست مقاومت های 3.8 و 4.3 دلار به تارگت 6 دلار و در نهایت به سقف تاریخی خود برسد .

پیش بینی ارز ANC

پیش بینی و آینده قیمت ارز آنکر (ANC)

در حال حاضر قیمت آنکر در محدوده 3.58 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ANC می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

 • پایان ۲۰۲۱ : 5.9 دلار
 • پایان ۲۰۲۲ : 8 دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :11.6دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :12.4دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :16.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *