پیشبینی و آینده قیمت ارز XPRT/پرزیستنس در آستانه رسیدن به 15 دلار

  • 20 آبان 1400
آینده قیمت ارز XPRT

پرزیستنس (XPRT) پروتکلی است که از ترکیب وام‌دهی و استقراض تشکیل شده است و تلاش می‌کند بتواند از طریق دارایی‌های دنیای واقعی ترکیبی، DeFi را قدرتمند نماید. این پروتکل در نظر دارد این کار را در سه مرحله انجام دهد. ابتدا وام گرفتن در ارزهای دیجیتال را تسهیل نماید، از دارایی‌های دنیای واقعی کمک بگیرد تا آن‌ها را به NFT ها تبدیل نماید، سپس آن‌ها را به محصولات مالی پیچیده تبدیل کند.

Persistence One طراحی شده است تا بتواند انتقال دارایی را میان دو دنیای دیجیتال و واقعی افزایش دهد. توسعه دهندگان تلاش می‌کنند تا با ارتقای برنامه‌های مالی منبع باز، ناکارآمدی در پرداخت‌های دنیای واقعی را حل نمایند.

کاربرد ارز دیجیتال XPRT

  • Staking Token: دارندگان XPRT می‌توانند توکن‌های خود را برای کسب جوایز شرط‌بندی و در عین حال به ایمن کردن زنجیره اصلی Persistence کمک کنند.
  • نشانه کار: سهامداران XPRT از فعالیت اقتصادی در اکوسیستم Persistence سود می برند. DApps در اکوسیستم Persistence بخشی از درآمد/هزینه خود را با سهامداران و تایید کنندگان XPRT به اشتراک می گذارند.
  • حاکمیت زنجیره ای: توکن XPRT شبکه را از طریق سهامداری ایمن می کند، برای پرداخت هزینه ها استفاده می شود، و وزن رای پیشنهادات حاکمیتی را برای اتخاذ تصمیمات حیاتی در مورد تکامل زنجیره Persistence تعریف می کند. Persistence در محل تلاقی DeFi، NFTs و Proof-of-Stake عمل می کند و در حال حاضر شامل 5 برنامه کاربردی است که برخی از آنها به صورت زنده هستند و برخی در سال 2021 با برنامه های بسیار بیشتری در خط لوله 1 اجرا می شوند.
  • Comdex: یک برنامه کاربردی سازمانی که برای کاربر راه حل معاملاتی کالاهای پایانی مانند کشف تجارت، تسویه حساب تجاری و تامین مالی تجارت را ارائه می دهد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال XPRT

ارز دیجیتال پرزیستنس (XPRT) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 18.4 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 8.2 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه بعد از ریزش قیمت توانسته ناحیه حمایتی 7.4 دلار را حفظ کند و برای یک روند صعودی آماده به نظر برسد .

برای شکل گیری روند صعودی پر قدرت میبایست مقاومت های 8.8 دلار و 9.87 دلار را بشکند تا بتواند برای رسیدن به سقف تاریخی خود آماده شود و رکورد جدیدی را به ثبت برساند .

پیش بینی XPRT

پیش بینی و آینده قیمت ارز پرزیستنس (XPRT)

در حال حاضر قیمت پرزیستنس در محدوده 8.2 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال XPRT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 13 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :15 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :26 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :32 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :44 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *